Čaje o páté s muzeem poprvé!

Datum: 29. duben 2016, 09:44
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
5. 5. 2016 od 17 hodin v Knihovně Ignáta Herrmanna proběhne první z cyklu Čajů o páté s muzeem. Tématem přednášky je 131 let značky Městské muzeum Chotěboř, v níž se pokusíme na naše dějiny podívat netradičně přes vývoj muzejního razítka. Zároveň představíme novou podobu muzejního a turistického razítka a tím tak symbolicky zahájíme muzejní sezónu 2016. Účastníci dostanou jednu volnou vstupenku do muzea označenou historickým razítkem muzea.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky