Bible ve sbírkách muzea

Datum: 27. květen 2016, 14:41
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Zveme Vás na druhé setkání v rámci cyklu Čaje o páté s muzeem. tentokrát mimořádně v dětském oddělení Knihovny Ignáta Herrmanna v Chotěboři 2. června 2016 od 17 hodin. Zcela mimořádně bude možné nahlédnout do nejstarších biblí ze sbírky našeho muzea - k vidění bude nejstarší tisk z roku 1488, Melantrichova bible ze 16. stol. a třeba Svatováclavská bible.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky