Čaj o páté s muzeem

Datum: 26. říjen 2016, 14:49
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Opět si Vás dovolujeme pozvat na krátké posezení s námi a našimi sbírkami do podkroví Knihovny. Tentorkát 3. 11. 2016 od 17 hodin. Dozvíte se něco o historii a významu modlitebních knih, o jejich magii i jejich místě v životě člověka a zároveň si budete moci prohlédnout několik exemplářů z naší sbírky od těch nejstarších po dvacáté století, ručně psané i tištěné, budete si zkrátka moci udělat obrázek o celku tohoto tématu a sbírce ve Vašem muzeu. replicas rolex Těšíme se na Vás. Seminář vede Mgr. Michal Rozhoň.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky