Čaje o páté s muzeem v roce 2017

Datum: 29. listopad 2016, 08:55
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Vzhledem k jiným akcím nebude poslední Čaj o páté roku 2016. Opět pro Vás připravíme seminář první čtvrtek v únoru 2017 a to jako obvykle v prostorách Knihovny Ignáta Herrmanna. Tématem prvního semináře roku 2017 bude pravděpodobně řád cisterciáků: z čeho vyrostli a jací byli v době své první velké slávy ve středověku. Podíváme se také na to, jaké místo má cisterciácký řád ve sbírkách muzea. Seminář povede Mgr. Michal Rozhoň.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky