Čaj o páté s muzeem poprvé v roce 2017

Datum: 30. leden 2017, 10:36
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Cisterciácký řád je spojen s první písemnou zmínkou o Chotěboři, je tak spojen s počátkem našich dějin. Jaké ale měl skutečné místo v našich dějinách a co o něm vlastně víme? V přednášce se dotkenem jednak jeho působení v Chotěboři a jednak obecně dějin tohoto mnišského řádu, který tak výrazně vtiskl svou tvář i české krajině. Seminář povede Mgr. Michal Rozhoň.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!2.04.17 08:45
SMAZÁNO
Komentář byl správcem této sekce smazán.
6.04.17 02:52
SMAZÁNO
Komentář byl správcem této sekce smazán.


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky