Láska a smrt

Datum: 3. duben 2017, 07:56
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Cyklus Láska a smrt začíná seminářem na téma Svět podle jednoho obrazu, pomocí kterého se uvedeem do problematiky začínajícího cyklu, který potrvá až do ledna 2018. Budeme se bavit o lásce, smrti, smyslu, o věčnosti, marnosti a dalších zajímavých věcech. Cyklus vychází z dizertačního projektu. Přednášky vede Mgr. Michal Rozhoň. Součástí seminářů bude i netradiční pohled do sbírek muzea.
První seminář se koná ve čtvrtek 6. 4. 2017 od 17 hodin v muzeu na zámku. Vstup je volný. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky