Smrt jako cesta z labyrintu

Datum: 9. květen 2017, 07:29
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
17. století přivedlo na světlo světa dvě velké filosofie. Ta, která se uplatnila a dodnes má velkou působnost, je filosofie René Descarta, na níž je postavena moderní věda, druhá je filosofie našeho největšího myslitele Jana Amose Komenského, z níž si bohužel velmi málo bereme. Na semináři si představíme oba myslitele, v případě Komenského i jeho stopy v našich sbírkách, a provedeme jejich srovnání - srovnání dvou cest, jak se dostat z labyrintu světa.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky