Jaro na vsi - výstava

Datum: 20. březen 2018, 11:39
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Vernisáž otevře výstavu o lidových tradicích spojených s jarem a s velikonočmí svátky. Tvůrkyně výstavy jsou z Kroužku lidových tradic a jako na výstavě Staročeské vánoce v roce 2016 předvedly své šikovné ruce, znalost starých technik a zvyků a neobyčejnou tvořivost. Výstava je plná neuvěřitelných nápadů, plná radosti a svěžesti. Na jednu návštěvu ji nelze pojmout.
Na vernisáži promluví PhDr. Ilona Vojancová ze Souboru lidových staveb Vysočina.

Výstava sama bude otevřena od 23. 3. do 2. 9. 2018. Těšíme se na Vás!

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky