Stoleté vánoce v muzeu

Datum: 11. prosinec 2018, 09:30
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
Výstava Stoleté vánoce v muzeu vznikla jako poděkování všem těm, kteří více jak sto let dělají muzeu (a tím i městu) štědrý den po celý rok. Naše sbírky jsou totiž tvořeny především dary. Pro ty jsme stvořili náš symbolický "stoletý strom".
Kromě něj výstava přináší řadu betlémů ukrytých v našem muzeu - většinou jde o ty nejznámější papírové betlémy, ve kterých se každý nalezne. Těm vévodí náš unikátní dřevěný betlém pana Meltzera, obohacený o dalších několik postav.
Použité ozdoby a dekorace připomínají řadu předchozích výstav a jsou tedy poděkováním těm, kteří v muzeu dosud tvořili vánoce.

Výstava potrvá pouze do 31.12.2018, návštěvy úterý - neděle od 9 do 17 hodin, vždy v celou hodinu, polední přestávka 12 - 13 hodin.
24.12. zavřeno, 25. a 26.12.2018 otevřeno pouze 13 - 17 hodin.
Vstupné dobrovolné.

Zámecký park bohužel uzavřen, pro vstup použijte telefonní číslo uvedené na nástěnce nebo vyčkejte příchodu průvodkyně. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky