Kdopak se v tom muzeu má vyznat?

Datum: 6. únor 2019, 08:06
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
V roce 2018 bylo spuštěno v M?ěstském muzeu v Chotěboři mnoho změn. Byla vytvořena nová koncepce muzea, založena byla 4 virtuální muzea a také se uzavřel park a muzeum dostalo výpověď z budovy zámku. Situace je nepřehledná a složitá, proto pořádáme besedu na téma nové koncepce muzea a také současné situace. Přijďte se s tím osobně seznámit, položit nám otázky, přijďte nás podpořit.
Prezentace s besedou se koná 19.2.2019 v podkroví Knihovny Ignáta Herrmanna od 16 hodin. Vstup je volný.
x
Tak třeba sbírka geologická...

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky