Muzeum - zastávka času

Datum: 27. únor 2019, 07:35
Autor: Muzem Chotěboř
Rubrika: Muzeum
V badatelně pro Vás tento rok chystáme několik výstav. Od května to bude každý měsíc jedna výstava. Ta první je na měsíce dva a přivede Vás k současnému muzeu. Návštěva je možná od 9 do 15 hodin od pondělí do pátku. Návštěva výstavy netrvá dlouho a vstupné je pouze 10 Kč.
Výstavy v badatelně během výstavní sezóny bude možné navštívit v rámci prohlídky celého muzea za jednotné vstupné, nebo zvlášť za symbolických 10 Kč.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky