Promítání dokumentu Platón z Belfastu

Datum: 13. červenec 2022, 11:07
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kulturní akce
V pátek 22. července od 20:00 se v Zastávce194 koná promítání dokumentu Platón z Belfastu z cyklu Promítej i ty!

Tento vítězný snímek z letošního festivalu Jeden svět pojednává o charismatickém řediteli severoirské školy, který se snaží prostřednictvím filosofie naučit studenty vyrovnat se s komplikovanou minulostí (a vlastně i přítomností) jejich země.

Hostem do debaty po promítání bude Jiří Bartoník z platformy Pink Box, v rámci které zastřešuje i projekt Filosofie pro děti.

Vstupné dobrovolné...
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky