Dokument Autoportrét s odbornicí na anorexii

Datum: 29. září 2022, 08:47
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kultura
V pátek 30. září nás čeká další promítání dokumentu z cyklu Promítej i ty!

Film Autoportrét se dotkne neradostných, ale bohužel aktuálních témat: anorexie, vztah k vlastnímu tělu, to vše propojené s tematikou umělecké tvorby.

Hostem do následné diskuse bude Lenka Procházková z Centra Anabell. Nepropásněte příležitost dozvědět se o anorexii více od člověka z praxe. Lenka Procházková bude také dopoledne hostem v besedě pořádané na Gymnáziu Chotěboř v rámci preventivního programu.

Promítáme od 20:00 v Zastávce194.

za Dobrou společnost
srdečně zve
Tomáš Dostálek
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky