TOP 09 má vlastní místní organizaci už i v Chotěboři

Datum: 7. leden 2021, 10:15
Autor: MO TOP 09 Chotěboř
Rubrika: Komunální politika
Tradice, odpovědnost, prosperita. Tato tři hesla, která hrdě nese ve svém názvu parlamentní strana TOP 09, se rozhodli rozvíjet její členové v Chotěboři a okolí. Koncem minulého roku se tedy rozhodli založit ve městě místní organizaci.

“Rádi bychom oslovili svojí akJvitou všechny zájemce o autentickou a zodpovědnou konzervativně- liberální politiku. Máme zkušenosti, máme vize, máme rozhodně co nabídnout. A rozhodně náš konzervatismus neznamená, že bychom byli stranou starců, o čemž svědčí i věkové složení naší buňky”, uvádí základní motivy zvolený předseda Místní organizace Jakub Pikla.

“Chtěl bych poděkovat hlavně svým kolegům z výboru, že do toho jdou s nadšením sobě vlastním - konkrétně místopředsedovi MO, Petru Albrechtovi, který je dlouholetým radním Chotěboře, a samozřejmě druhému členu výboru, Ondřeji Širokému. Jeho postřehy a nápady jsou vskutku nedocenitelné”, dodává ke složení Pikla.

“Vedle práce pro město Chotěboř nás čeká jedna z nejdůležitějších věcí nadcházejícího roku 2021 - a sice volby do Poslanecké sněmovny. V nich kandidujeme spolu s kolegy z konzervativního křídla Sněmovny - s ODS a KDU-ČSL. Za úkol si neklademe nic menšího, než konečně dostat Českou republiku do 21. století a pomoci překonat problémy, do kterých nás uvrhla vláda nezodpovědných a neschopných populistů, socialistů a komunistů. Věříme, že s našimi partnery, ale hlavně s Vámi, s našimi voliči se nám podaří zastavit rozvrat veřejných financí, úpadek morálky v politice, a také proud financí do jednoho agro-komplexu z kapes nás všech”, vypočítávají činnost v novém roce zvolení členové výboru.

Předseda Jakub Pikla dodává k nadcházejícím dnům a měsícům: “Rád bych pozval všechny příznivce, aby sledovali náš Facebook (www.fb.com/TOP09.Chotebor) či webové stránky TOP 09. Doufám, že Vás naše nabídka zaujme a pokud budete mít jen trochu zájem, budeme rádi, když nás kontaktujete. Nemusíte nutně hned podávat přihlášku do naší strany, ale budeme rádi za každou pomocnou ruku v kampani. Samozřejmě parlamentními volbami naše práce nekončí, dále budeme pracovat pro město Chotěboř tak, jak to činíme po několik let. Jsme si vědomi, že volebním vítězstvím v koalici Pojďme To Změnit v roce 2018 naše práce nekončí, a že dále budeme k dispozici všem občanům Chotěboře, abychom je mohli na radnici zastupovat, a rozvíjet v budoucnu naše město. Veřejné finance nebudou v dobrém stavu, ale je naší povinnos_ průběžně zajišťovat ve městě bydlení, práci a rovněž možnosJ seberealizace na poli volnočasovém, kulturním a sportovním. To je základním kamenem rozvoje každé obce."

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 7.01.21 20:58
Autor: Pavel Mandík
Titulek:
Pod pojmem konzervatismus si představuji spoustu věcí, ale rozhodně to není to, co dělá TOP09. To je přesně příklad liberální evropské strany, která je pro přijetí eura, migranty přijme také ráda a spoustu dalších libůvek skrývá jejich program.
Ptám se proč? Potřebujeme tyto zbytečné názory i zde na maloměstě?
odpovědět | #2 | 11.01.21 10:08
Autor: Milan Stránský
Titulek:
Předsedovi gratuluji !
odpovědět | #4 | 26.01.21 10:37
Autor: Jakub PIkla
Titulek: Re:
Milane, díky!

Jen nevím, jestli je k čemu, zase bych to tak nepřeceňoval :)
odpovědět | #5 | 26.01.21 11:01
Autor: Jakub Pikla
Titulek: Re:
Dobrý den, pane Mandíku,

můžete tedy, prosím, říct, co si představujete pod pojmem konzervatismus?
Z podstaty věci konzervatismus znamená jisté uchování současného stavu. Za současných podmínek by to tedy znamenalo zachování současné Agro-social.istické vlády. Což si jistě nikdo, tváří v tvář neschopnosti a amatérismu současné garnitury snad nikdo nepřeje.

Dlouhodobě prosazujeme konzervativní hodnoty, jako je podpora svobody a zodpovědnosti každého jednotlivce, podpora rodin, podnikatelů, štíhlý a nevměšující se stát, atd..
Ale samozřejmě nelpíme na zvykových záležitostech, kterým je např. koruna, která v důsledku oslabuje zahraniční obchod.

A dovolte mi odpovědět na Vaši otázku - možná Vás to překvapí, ale všude v Česku žije dost lidí, kteří mají různé názory na směřování společnosti. Stejně tak.i v Chotěboři - i tam je dost lidí, kteří mají zájem o odpovědnou pravicovou politiku.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
29.02.24 08:45 Dobrá společnost
3.04.24 21:01 Jaroslav Ludvík
6.03.24 21:53 Jaroslav Ludvík
17.03.24 18:32 Jaroslav Ludvík
25.03.24 07:37 Ondřej Pravda
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POLITICKÉ ODKAZY

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky