FK BOCA vyhrála krajské finále poháru

Datum: 14. červen 2008, 12:28
Autor: Martin Jakeš
Rubrika: Fotbal
Věděli jsme, že nás čeká silný a technicky vyzrálý soupeř. Už výhra nad Pramenem Havl.Brod toho byl důkazem Do zápasu jsme proto šli s cílem nepouštět se do individuálních akcí a hrát zodpovědně do zadu a maximálně využit našeho potencionálu při přechodu do útočné fáze.

Od začátku měl tento zápas svůj nezaměnitelný náboj. Zápas se však pro nás nezačal vyvíjet dobře a to když jsme již v první minutě dostali branku. Soupeři jsme ale ukázali, že i v útočné fázi jsme nebezpeční. Podařilo se nám brzy vyrovnat a následně se ujmout vedení.

Domácí se poté začali soustředit spíše na výkon rozhodčích než na svoji hru a to nám pomohlo k poločasovému výsledku 3:5. V druhé půli jsme prošli těžkou zkouškou a to když domácí dokázali po deseti minutách otočit výsledek na 6:5 po stejných gólech, které byly vedeny středem našeho hřiště.

V tento moment jsme museli otevřít hru a hrát na riziko To se nám povedlo během dvou minut a otočili jsme výsledek zase na naši stranu a do konce zápasu jsme už domácí nepustili do vedení a zápas tak skončil 7:9 pro Bocu. Utkání se hrálo na 2 x 20 minut čistého času.

Dle mého názoru měl tento zápas svoji kvalitu,emoce,branky, prostě vše co fanoušky baví. Budu se asi opakovat, ale opět musím vyzdvihnout naše týmové pojetí hry, kde nechybělo to naše srdíčko. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za to, co v této sezóně dokázali. Dále bych chtěl popřát domácím hodně štěstí v nadcházející sezoně v DIVIZI "E" a poděkovat jim za kvalitní utkání.".