Strana: 1 2
ilustrační obrázek
26. únor 2010, 10:35, Richard Macků
Z důvodu velkého oteplení a s ním spojenou malou návštěvností areálu je od pátku 26. února lyžařský vlek ve ski-areálu Svatá Anna mimo provoz. Na svahu však stále leží až 50 cm sněhu, při zlepšení podmínek není obnovení provozu vyloučeno.
ilustrační obrázek
11. únor 2010, 13:40, Richard Macků
V neděli 14. února odpoledne se na sjezdovce v Chotěboři uskuteční karneval. Masky jezdí na vleku zdarma, přpraven je doprovodný program. Zváni jsou malí i velcí, z blízka i z daleka.
ilustrační obrázek
31. leden 2010, 22:30, Richard Macků
Mlha a sněžení střídala modrou oblohu v průběhu dětských lyžařských a snowboardových závodů v Chotěboři. Ve ski-areálu Svatá Anna se v poslední lednovou neděli dopoledne sešlo 60 dětských závodníků.
ilustrační obrázek
25. leden 2010, 20:48, Richard Macků
Školáky čeká prodloužený víkend, kterého provozovatelé ski-areálu Svatá Anna Chotěboř hodlají využít hned ke dvěma akcím. První je prodloužená provozní doba vleku, druhou jsou již tradiční dětské závody.
ilustrační obrázek
18. leden 2010, 00:19, Richard Macků
Nejen díky solidní loňské zimě, ale také díky krajské dotaci z Fondu Vysočiny, darům sponzorů a v neposlední řadě pilné práci dobrovolníků – členů lyžařského oddílu TJ CHS Chotěboř - nabízí lyžařský areál Svatá Anna řadu významných novinek.
ilustrační obrázek
17. prosinec 2009, 23:07, Richard Macků
Kvůli poruše mobilního sněžného děla bohužel do Vánoc nenastříkáme technický sníh na zbývající část sjezdovky. Vánoční obleva je další hrozbou.
ilustrační obrázek
8. září 2009, 22:55, Richard Macků
Od září začne v Chotěboři fungovat lyžařská škola pro děti, kterou otevirá lyžařský oddíl TJ CHS.
ilustrační obrázek
2. březen 2009, 14:49, Richard Macků
Do Chotěboře přišlo jaro právě v době, kdy si všichni milovníci zimních radovánek užívali největší příděly sněhu v letošní zimě. Zatímco od Vánoc až do poloviny února se výška přírodní sněhové pokrývky pohybovala maximálně kolem 20 cm, v minulém týdnu to bylo více než půl metru hutného sněhu.
ilustrační obrázek
15. únor 2009, 13:40, Richard Macků
V neděli 15. 2. se v lyžařském areálu Svatá Anna u Chotěboře uskutečnily odložené dětské závody. Nejprve za hustého sněžení, později za předjarního slunce se zde na lyžích a snowboardech utkalo téměř 60 mladých závodníků a závodnic od 2 do 15 let. Vítězové byli vyhlášeni ve třech věkových kategoriích, na stupni vítězů stanuli Pošík, Pešková, Karlík, Gajdorus a Kaderka. Zvláštní cenu dostal také nejmladší závodník.
ilustrační obrázek
11. únor 2009, 22:03, Richard Macků
V neděli 15. února se v Lyžařském areálu Svatá Anna budou konat dětské závody na lyžích a snowboardech. Zváni jsou všichni mladí lyžníci vě věku 0-15 let.
ilustrační obrázek
25. leden 2009, 23:11, Richard Macků
Přestože počasí uplynulého týdne bylo všelijaké a na kvalitě a množství sněhu uvnitř města se podstatně podepsalo, v lyžařském areálu Svatá Anna je přírodního i technického sněhu stále dost. V neděli 25. 1. odpoledne se za krásného slunečného počasí uskutečnil karneval na lyžích, kterého se zúčastnily více než tři desítky dětí i dospělých v maskách…
ilustrační obrázek
19. leden 2009, 16:56, Richard Macků
Nejnovější předpovědi počasí pro náš region dávají šanci, že současná obleva zůstane jen mírná, navíc ve středu by mohl přijít nový příděl sněhu.
ilustrační obrázek
6. leden 2009, 17:45, Martina Hromádková
Díky dobrým sněhovým podmínkám by měl lyžařský areál Svatá Anna zahájit provoz už v pátek 9. ledna. Pro milovníky běžkování mají provozovatelé areálu také v plánu během víkendu upravit základní trasy kolem sjezdovky.
ilustrační obrázek
15. červenec 2008, 11:52, Richard Macků
Od vydání posledního Echa už víme, že v Chotěboři neznáme léto ani zimu. Při pohledu z okna na současné počasí se zdá být přinejmenším první tvrzení pravdivé. Přesto mi dovolte, abych se krátce pozastavil nad uveřejněnou zprávou o klimatu v Chotěboři prezentovanou v červnovém vydání Chotěbořského Echa.
ilustrační obrázek
25. leden 2007, 22:57, Richard Macků
V pátek 26. ledna se v letošní sezóně poprvé pro veřejnost rozjíždí lyžařský vlek v areálu Svatá Anna. Jezdit se bude od 15 do 21 hodin, o víkendu od 9 do 18, bude-li zájem i déle. Běžecké stopy jsou upravené až k Mikešovi.
ilustrační obrázek
8. duben 2006, 16:58, Richard Macků
Snad bez obav z pomsty přírody už lze nyní prohlásit, že letošní zima je za námi. Vždyť i práce na pomalu vysychajících (byť před týdnem ještě sněhem zavátých) zahrádkách už začínají. Přesto jsou všude kolem nás patrné známky dlouhé zimy – a není to jen prach, rozbité silnice a rozmočené louky, na mnohých místech ještě hrdě odolávají závěje a vyhrnuté hromady sněhu jarním slunečním paprskům i lopatám leckterých lidí, kteří se podíleli na jejich vzniku...
ilustrační obrázek
26. březen 2006, 16:15, Richard Macků
Ačkoliv to ještě před oblevou v polovině února vypadalo, že letošní lyžařská sezóna v Chotěboři nebude oproti předchozím dvěma rokům nikterak výjimečná, dalších pět týdnů provozu ukázalo, že letošní zima byla nakonec skutečně mimořádná…
ilustrační obrázek
11. březen 2006, 11:48, Richard Macků
Karneval na lyžích, který se uskutečnil v neděli 5. března odpoledne v lyžařském areálu Svatá Anna se vydařil. Dokumentují to i fotografie níže. Někteří účastníci měli možnost zapojit se dvou zajímavých stoutěží o sladké ceny, všichni se navíc ucházeli o titul nejkrásnější masky karnevalu. Po celé odpoledne se všichni, kteří měli kostým, mohli vozit na vleku zdarma.
ilustrační obrázek
25. únor 2006, 16:39, Martina Hromádková
Na Vysočině najdeme mnoho větších i menších lyžařských středisek. Ta menší však přeci jen zůstávají ve stínu svých objemnějších, známějších a technicky vybavenějších kolegů.
ilustrační obrázek
19. únor 2006, 13:42, Richard Macků
Převážně z lyžemi, ale i snowboardy se v sobotu 18. února dopoledne sešlo do lyžařského areálu Svatá Anna v Chotěboři téměř čtyřicet dětí. Nejen jejich zájem a horlivost s jakou děti do soutěže šly, ale i velmi krásné počasí udělalo všem pořadatelům radost.
Strana: 1 2


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky