Sestava: Ficbauer ( Opršal )

Vomela,Adam,Fibikar,Hospodka V.,Halamka,Odvářka
Pokorný,Kubát,Svoboda,Fink,Řehoř,Hospodka J.,
Musílek,Vlasák,Fejfar,Slavík,Souček

Chotěbořští byli v tomto zápase vysokým favritem, ale nebylo to vůbec jednoduché. Celý zápas probíhal ve vysokém tempu. Po opatrném začátku udeřili jako první hosté a v osmé minutě šli do vedení Fejfarem, který se po přihrávce od Musílka ocitl tváří v tvář kutnohorskému brankáři a v pohodě zasunul 0:1. Ve druhé části hry zvýšil ve třicáté minutě Vlasák na 0:2, který nejdřív orazítkoval tyč a potom dojel odražený puk a nemýlil se. Domácí tři minuty na to snížili na 1:2 po dlouhou dobu signalizovaném zakázaném uvolnění! tento stav vydržel pouhých 23 sekund a Jan Hospodka zvýšil na 1:3 pro hokejisty z Vysočiny. Tento stav se již do konce utkání nezměnil. Jedinou velkou kaňkou na tomto utkání bylo chování domácích fans, kteří těsně před koncem utkání v 59. minutě vhodili na led vlajku a výborný sudí Ježek utkání předčasně ukončil.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený výkon, který je tou nejlepší pozvánkou na první nedělní duel vyřazovací části Krajské hokejové ligy. Milan Knob