NOVINY HAVLÍČKOBRODSKA PÍŠÍ: Napravili si reputaci

Datum: 31. leden 2006, 08:37
Autor: Pavel Marek
Rubrika: Hokej
Moravská Třebová - Chotěboř 1: 6

V sestavě hostů chyběl pouze Vomela, který je v trestu, po delší pauze se však objevil útočník Pavliš. Ten odehrál velmi dobrý zápas a hned dvakrát se zapsal do listiny střelců. Hokejisté od Doubravky měli výborný nástup, za dvanáct minut vedli 2: 0, což přineslo klid do jejich řad. V prostřední části hry hosté do toho šlápli, přehrávali domácí ve všech směrech. Důležitou branku na 4: 1 zaznamenal v přesilovce Pavliš. V polovině střetnutí po přihrávce od Vlasáka upravil Svoboda již na 5: 1 a vzal Třebovským definitivně vítr z plachet. V poslední třetině pak hosté kontrolovali hru, konečný úder zasadil soupeři čtyři minuty před koncem opět Pavliš. "Svoji premiéru měl gólman Trtík a chytal výborně, také navrátilec Pavliš do kolektivu skvěle zapadl. Radost z vítězství mi však kazí skutečnost, že jsme přišli o dva zraněné hráče. Krajíček je již dnes po operaci palce na ruce, David Kubát má vážně zraněné rameno. U obou hrozí, že jim již skončila sezóna, což by byla pro nás těžko nahraditelná ztráta,"děsí se chotěbořský trenér Vladimír Halamka možné absence důležitých hráčů. Branky: Pavliš 2, Krajíček, Fink, Řehoř, Svoboda. Vyloučení: 4: 7. Využití: 2: 0. Rozhodčí: Sedlák. Diváci: 450. Třetiny 1: 2, 0: 3, 0: 1. Ve středu 1. února od 18.30 hodin přijede soupeř z Moravské Třebové k třetímu utkání play - off opět na chotěbořský led a domácí již asi dobře vědí, jaké nebezpečí jim hrozí, kdyby střetnutí jakkoliv podcenili. Ve skupině o záchranu měli světelští skláři volno, tuto středu 1. února od 18.30 hodin hrají doma odložené utkání se Skutčí. Další výsledky v této skupině: Svitavy - Choceň 0: 6, Skuteč - Kutná Hora 2: 4, Polička - Hlinsko 2: 6 nedohráno(inzultace rozhodčího domácím hráčem).
(zdroj: Noviny Havlíčkobrodska, autor: sal, pel)