Jak bude vypadat nová sezona?

Datum: 22. srpen 2012, 20:28
Autor: hokej.cz
Rubrika: Hokej
V předešlém ročníku druhé ligy uhájila Chotěboř příslušnost ke třetí nejvyšší soutěži a klub se normálně přihlásil do nadcházející sezony. Jenže podle všeho nebylo dlouho jisté, zda se ve zhruba desetitisícovém městě na Vysočině bude druhá liga i nadále hrát. Nakonec došlo na poslední chvíli ke změně vlastnické struktury a nové vedení už se pustilo do práce. „Vše se definitivně dohodlo v úterý 21. srpna večer,“ prozrazuje nový generální manažer Tomáš Tlustoš. „Uvědomujeme si, že ten termín je poměrně šibeniční, ale všechna jednání jsme dotáhli do zdárného konce a druhou ligu jsme v Chotěboři zachránili,“ vzkazuje fanouškům radostnou novinu.

Klub uzavřel smlouvy se sponzory, zásadní však podle Tomáše Tlustoše byly rozhovory s největším věřitelem oddílu. „Firma Warrior Sport upustila od vymáhání části pohledávek z předešlých let a bude i nadále dodávat výstroj, díky čemuž se tu druhá liga může hrát,“ vysvětluje nový šéf klubu.

S pomocí radnice zatím nové vedení nepočítá, hodlá nejprve předvést vlastní umění. „Lidé tu na hokej chodili a mají o něj zájem, ale my jsme chtěli dokázat, že to zvládneme sami,“ konstatuje Tomáš Tlustoš. „Samozřejmě případným jednáním s městem se v budoucnu nebráníme, nicméně chceme, aby za námi už byly vidět nějaké výsledky,“ doplňuje.

Chotěbořští funkcionáři už mají jasno o složení realizačního týmu, kádr pro mistrovské boje se teprve bude skládat. „Hlavním trenérem bude držitel licence A Martin Kubát, který pochází odsud, asistenta mu bude dělat Vladimír Halamka, který v klubu působí deset let,“ prozrazuje první muž organizace.

„Pokud jde o hráče, uskutečníme v termínu od 29. srpna do 1. září kemp, do nějž se zapojí stávající kmenoví hráči Chotěboře a také hokejisté, které máme předjednané s partnerskými kluby z první ligy,“ přibližuje. „Jedná se o Jihlavu, Hradec Králové, Havlíčkův Brod a Ústí nad Labem, přihlásit se však mohou i další hráči sami na e-mail hc.lvi@seznam.cz,“ uvádí Tomáš Tlustoš s tím, že trenéři mohou počítat i s pomocí extraligových Pardubic.

V kádru by se měli objevit také čtyři kanadští hokejisté. „Firma Warrior Sport nám kromě odpuštění části dluhů zprostředkovala také spolupráci s juniorským týmem Powassan Eagles, odkud by měli přijít čtyři hráči, aby oživili druhou ligu,“ líčí zástupce loni předposledního celku skupiny Střed.

Vše se děje velmi rychle a jen necelý měsíc před startem základní části, do níž Chotěboř vstoupí v neděli 16. září domácím soubojem s Břeclaví. Nový management se však nebojí, že by se hektické skládání sestavy odrazilo na výsledcích. „Kluci, kteří přijdou z partnerských týmů tam normálně trénovali, v tom problém nebude,“ reaguje generální manažer.

„Půjde jen o to vybrat správné hráče a skloubit je v jednolitý mančaft,“ pokračuje. „Vesměs by se mělo jednat o mladé kluky, se kterými se bude dobře pracovat, protože budou mít motivaci posunout se výš do sestavy v prvoligových týmech. Proto nemáme z nové sezony velkou obavu. Věříme, že postup do play off je reálný,“ stanovuje boss smělý cíl.

Už nyní je jasné, že Chotěboř odehraje minimálně jeden přípravný zápas, další mohou následovat. „Víme, že se stoprocentně utkáme 7. září doma s Pelhřimovem, jeden zápas možná dvě střetnutí ještě řešíme,“ uzavírá Tomáš Tlustoš.

ZDROJ: http://hokej.cz/index.php?view=clanek&lng=CZ&webid=0&id=57800

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 22.08.12 21:54
Autor: Jarda
Titulek:
Ačkoliv na hurá akce nevěřim,novýmu vedení hokeje přeju hodně štěstí a vydařenou sezonu,doufám,že se nám taky někde oficiálně komplet všichni představí.
odpovědět | #2 | 23.08.12 11:55
Autor: milan novotný
Titulek: snad se dočkáme lepších zítřků.
Je dobře že hokej v Chotěboři bude pokračovat.Sice se jednání táhla,ale doufám že kádr mužstva bud konkurence schopny a nebude se opakova tragedie posledních let. Jinak vám přeji úspěšnou hokejovou sezonu.
odpovědět | #3 | 23.08.12 22:33
Autor: petr z
Titulek: supr
moc vam drzim palce nejak si myslim ze to je obrat k lepsimu at se vam dari
odpovědět | #4 | 31.08.12 14:51
Autor: Karlos
Titulek: Znovuzrození hokeje.
Tož, nezbývá než pevně věřit a důfat, že "výše napsané" je eném pravda a nic než pravda a po 2 letech holého zůfalství bude ukončena agónie a tryzna chotěbořského hokeje a vše sa v dobré obrátí.
Hodně štěstí/vítězství vinšuje všem statečným "Fénixům"
Karlos alias Dacan Bůbelů


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
3.04.24 21:01 Jaroslav Ludvík
10.04.24 21:26 Jaroslav Ludvík
5.04.24 13:13 Jaroslav Ludvík
18.04.24 20:51 Jaroslav Ludvík
6.04.24 20:45 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky