Nová posila HC Chotěboř - Václav Adamec

Datum: 10. leden 2014, 17:23
Autor: Petr Musílek ml.
Rubrika: Hokej
Do Chotěboře se vrací na hostování z HC Dukla Jihlava hráč,který v Chotěboři s hokejem začínal a pravděpodobně i svou bohatou hokejovou kariéru zakončí.Výčet jeho působení v různých klubech a soutěžích je nepřeberný.Jeho účast na ledě je vždy velkou školou pro všechny hráče.Venca je však skromný a dle svých slov už neumí bruslit ani střílet.Tomu však v Chotěboři a nejen tady nikdo nevěří.Vedení týmu si od jeho působení v klubu slibuje především předávání svých bohatých zkušeností mladým hráčům a také nějaký střelecký příspěvek pro získání dalších bodů.V sobotu 11.1. v dohrávce proti Moravské Třebové se všichni fanoušci hokeje mohou těšit na comeback chotěbořského rodáka. Začátek zápasu je v 18:00.

Výčet působení v klubech :

V mládežnických soutěžích působil v HC Chotěboř a poté v HC Rebel Havlíčkův Brod. Od roku 1997 hrál za HC Dukla Jihlava jak extraligu,tak i 1.ligu.V téže soutěži se objevil i v Prostějově.Od sezony 2004-05 hrával v několika druholigových klubech a svou kariéru zakončil v Kutné Hoře.Naši fanoušci mohli Vencu vidět v Chotěboři i v sezoně 2011-12,kdy byl zapůjčen z Kutné Hory na výpomoc k záchraně ve 2.lize.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 11.01.14 23:13
Autor: morous
Titulek: bravo
super. to bude fajn


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky