Pozvánka na mistrovské utkání mužů HC Chotěboř

Datum: 14. leden 2014, 13:54
Autor: Petr Musílek ml.
Rubrika: Hokej
Ve středu 15.1.od 18:00 se naši hokejisté utkájí se soupeřem z Litomyšle.V prvním duelu Chotěboř na ledě soupeře zvítězila 4:1.

Čeká nás nevyzpytatelný soupeř,který dokáže potrápit favorita a na druhou stranu ztratí body s papírově slabším.Predevším účast gólmana Kalouska v bráně znamená pro spoluhráče velkou jistotu a uvolnění pro jejich hru.Věříme,že se hokejisté Chotěboře s tímto aspektem popasují a získají body.Škoda jen prohry v České Třebové,kde Chotěboř také trápil skvělý gólman.Tato ztráta je připravila s největší pravděpodobností o lepší výchozí pozici pro playoff,které začíná 26.1.Jaký soupeř to bude a kde bude Chotěboř zahajovat playoff,se rozhodne tento týden.

Zveme všechny fanoušky a příznivce ledního hokeje i na ostatní zápasy družstev HC Chotěboř. Více se dozvíte v plakátu pod tímto článkem.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky