Zhodnocení HC Chotěboř po sezóně 2013-14 v KLMPU

Datum: 1. duben 2014, 17:04
Autor: Petr Musílek ml.
Rubrika: Hokej
Před začátkem sezony v krajské lize stál před vedením nelehký úkol,sestavit nový tým a hlavně obstarat finanční prostředky na pokrytí výdajů v KLM.Situace nebyla jednoduchá a ještě těsně před začátkem soutěže jsme uvažovali o jejím zrušení.Naštěstí to konečné rozhodnutí bylo pokračovat.V juniorce bylo několik skvělých hráčů a ti byli ochotni nastoupit za A-tým,ač byli ještě hráči juniorského věku(Svoboda,Dvořák,Novotný,Adamec). Trenérského kormidla se ochotně ujali Martin Kubát(posléze i hráč),a Václav Hospodka.Z domácích hráčů byli v týmu Heřmanský, Hospodka, Krejčí, Ludvík J., Eis,k hokeji se vrátili Piskač, Hajšman, Každan,poté se rozhodl hájit barvy Chotěboře pozdější kapitán Fibikar a také přišel nestárnoucí Pokorný a na hostování jsme získali Váchu, Kadlece, Peška a Nováka.V průběhu sezony přišli na střídavý start Žemlička a Ludvík T. a v některých utkáních vypomáhali junioři.Vedení klubu a trenéři si vytýčili cíl,postoupit mezi prvních osm týmů a zahrát si play-off.V týmu bylo několik zkušených hokejistů,ale také mladí a ještě málo zkušení hráči.V kabině se vytvořila skvělá parta a tyto dvě různé skupiny se výborně doplňovali.Mládí vyzařovalo dravostí a rychlostí,ti zkušenější svou vyzrálostí a chytrostí.Po několika kolech základní části bylo jasné,že Chotěboř nebude okupovat chvost tabulky,ale že tým je schopen konkurovat i favoritům soutěže.Herní pohodu celého týmu podtrhoval především svými skvělými výkony gólman Pešek a byl jedním z hlavních strůjců úspěchu.Celou soutěž a především boje v play-off celý tým,až na malé vyjímky,zdobila bojovnost a obětavost zejména proti hokejovějším soupeřům.Kladně se k výkonům týmu stavěli i ti, kteří hlasovali v různých anketách na našich stránkách obměňovaných v průběhu sezony.Výsledek té poslední hovoří za vše.Rád bych závěrem poděkoval všem hráčům,kteří reprezentovali Chotěboř, a popřál jim mnoho úspěchů nejen v hokeji,ale také v osobním životě.Poděkování také patří fanouškům za jejich podporu a návrat na zimní stadion po minulých neúspěších,v neposlední řadě sponzorům,kteří nám pomohli zvládnout tuto nelehkou sezonu a také městu Chotěboř za poskytnutí nezbytné ledové plochy a zázemí.Věřím,že v příští sezoně budou hráči opět rozradostňovat řady svých příznivců.

Prezident HC Chotěboř,Adamec Luboš.
x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
6.01.24 20:12 Jaroslav Ludvík
28.01.24 20:13 Jaroslav Ludvík
15.01.24 16:24 Jaroslav Ludvík
29.02.24 08:45 Dobrá společnost
22.01.24 18:52 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky