Letecká show v Chotěboři roku 2014 skončila

Datum: 25. červen 2014, 09:03
Autor: Petr Bukáček
Rubrika: Aeroklub Chotěboř
Děkujeme Vám všem, kdo jste se podíleli na jejím úspěšném průběhu a přišli nás navštívit či nás jakoukoliv formou podpořit. Tento rok šlo o téměř týdenní letecké klání, kdy na letišti v Chotěboři proběhlo otevřené mistrovství ČR v letecké akrobacii, na které navázala letecká show společně se dnem dětí.

Mistrovství ČR v letecké akrobacii proběhlo i přes nepřízeň počasí tak, že jsme byli schopni odlétat všechny připravené sestavy a během třídenního závodního klání piloti předvedli své letecké umění na svých akrobatických speciálech. Hosty mistrovství v letecké akrobacii byli i významní zahraniční rozhodčí, na jejichž vrcholu stál prezident mezinárodní letecké akrobatické asociace CIVA LG Arvidsson ze Švédska. I on při závěrečné řeči vyslovil spokojenost s průběhem celých závodů a vyslovil přání o konání mezinárodních akrobatických závodů v Chotěboři. Nechme se tedy překvapit, kam se bude směřování leteckých show v Chotěboři ubírat dále. Výsledky celého akrobatického klání naleznete na odkazu Acro-Online - Mistrovství ČR v akrobacii motorových letounů.

V neděli navázala na závodní klání letecká show společně se dnem dětí. Děkujeme všem Vám našim návštěvníkům, partnerům i všem, kteří se na jejím průběhu podíleli za příjemný den prožitý na půdě letiště Chotěboř. Měli jsme možnost vidět významné letouny ze světové historie, mimo jiné v Chotěboři poprvé přistál legendární letoun P51D Mustang, nízký průlet provedly stíhačky Armády ČR, ale i dopravní letoun Českých Aerolinií a ve vzduchu nechybělo vzrušení v podání akrobatických letů a spousty dalších lákavých ukázek.

Celý úspěch letecké show 2014 je v rukách skupiny nadšenců Aeroklubu Chotěboř, partnerů letecké show, ale i návštěvníků, bez nichž by atmosféra ne letišti nebyla ta pravá.

Děkujeme!
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
14.04.23 22:42 Ondřej Pravda
11.05.23 15:36 Ondra Marek
25.05.23 17:15 Milan Knob
30.05.23 13:35 Jaroslav Ludvík
30.05.23 13:34 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2023-05-17 02:53:23 owuna
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky