HC BAL DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - HC CHOTĚBOŘ 3:5

V oslabení: 1:1

Sestava: Trtík-Ficbauer
Meloun, Fibikar, Halamka, Hospodka, Kudláček, Vomela
Pavliš, Svoboda, Fink, Kubát, Blažek, Souček, Hospodka, Plachý, Slavík

Chotěbořští hokejisté hned v úvodu utkání zavedli vlnu nátlaku, kdy v oslabení FINK s asistencí Pavliše zavěsil. Dále v čase 10:57 dostal KUBÁT, s lehkým nahozením na Poláčka, s přihrávkou Svobody mužstvo do dvoubrankového vedení. V 2. polovině první třetiny se domácí uchytili tempa zápasu střelou od ZADRAŽILA, as.Kubelka, a dále dorovnali DUŠIČKOU s asistencí Hamerského, a tím poslali boj do vyrovnané druhé třetiny.
V 2.třetině si v čase 24:45 Fink vyhledal volného SOUČKA, který zavěsil a krásnou akcí dovedl Chotěboř opět do vedení. Hned po 11 vteřinách opět Fink dal repete a nahodil puk před Poláčka, jen se změnou střelce, PAVLIŠE, který vyslal tým znova do dvoubrankového náskoku. 1. poloviny třetin se staly Dvoru osudnými. Domácí jen snížili odraženým kotoučem od Bažanta k NÁDVORNÍKOVI ve vlastním oslabení na 3:4.
Ve třetí třetině zápas ve vylučování nabíral na oprátkách. V 45. minutě rozhodčí poslal na lavici se sedmiminutovým trestem domácího hráče, ale tuto dlouhou přesilovou hru Chotěboř nevyužila díky dalším vyloučení v našem rajonu. Deset minut poté se na pět minut záhadně octnul na trestné lavici domácí Janiga za napadení sudí, což Dvůr ztratil naděje hry v plném počtu do konce zápasu. HC BAL Dvůr si sáhnul do kapsy a odvolal brankáře při stavu 3 na 4, dorovnal na sudý počet hráčů na ledě. Po 16 vteřinách se Chotěboř dostala opět do plného počtu seskakujícím Plachým z trestné lavice, a to už měl Dvůr problémy jen se čtyřmi hráči na ledě udržet puk mimo prázdnou branku. Nakonec padl gol domácím hráčem. Konec zápasu DVU-CHB 3:5.