Dorost v odvetě vyhrál, ale do finále nepostupuje

Datum: 29. únor 2016, 10:38
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
K odvetnému semifinálovému zápasu KL dorostu Pardubického kraje, dnes na led nastoupilo zcela jiné mužstvo, než minulý týden ve Skutči. V sestavě chyběl distancovaný Kopecký, kterému stále běží trest, který mu byl udělen za údajné zranění právě hráče Skutče v zápase základní části, jinak bylo mužstvo kompletní, trenéři přeskupili sestavu a pokud naši dorostenci chtěli hrát finále, museli vyhrát a dovézt zápas do prodloužení, případně do samostatných nájezdů a uspět.

Od úvodního vhazování nám všem dobře známého a v Chotěboři roky neoblíbeného sudího Sedláka ze Svitav, se hrál velice bojovný a obětavý zápas z obou stran. Domácí šli v 8 min. do vedení Pleskačem, kterému nahrál J. Petržílek. Hra se přelévala na obě strany a oba gólmani museli ukázat svoje umění. V čase 19:50 hostující hráč č. 14 Barták Michal nastavil J. Petržílkovi do cesty koleno a s domácím útočníkem to nevypadalo ani trochu dobře. Po poradě s čárovým sudím, tak hlavní sudí poslal hostujícího hráče přímo do kabin. Počet zásahů brankářů byl stejný 15:15.

Druhou část hry měli tak domácí výhodu 5 minutové přesilové hry, kterou v čase 21:26 využili Novým, kterému přihrál Hospodka. Ve zbytku přesilové hry však domácí již neukázali vůbec nic. V čase 27:22 fauloval Nový ujíždějícího hráče a hosté měli výhodu trestného střílení, které dokázali využít Kašparem a snížit tak stav na 2:1. Nadále se hrál vyrovnaný zápas, Skuteč působila jako silově lepší mužstvo. Zásahy brankářů ve druhé části - 11:11.

V poslední části se dokázali 2x prosadit domácí hráči, nejprve v čase 53:03 přidal třetí branku Hospodka po přihrávkách Kováče a Nového a v 55:14 domácí předvedli snad nejhezčí akci zápasu. Ludvík projel celým hřištěm před hostujícího brankáře, krásně nahrál na vedle stojícího Nového, ten mu přihrávku vrátil, střelu Ludvíka z bezprostřední blízkosti vynikající Dostál v brance Skutče však stačil vyrazit, ale na dorážku Hospodky byl již krátký a na tabuli svítilo 4 minuty před koncem najednou 4:1. Toto skóre vydrželo i po uplynutí 60 min. Hostující brankář zasahoval ve třetí části 5x, domácí 8x.

Po krátké přestávce následovalo 5 minutové prodloužení. Když to vypadalo, že o finalistovi budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, došlo ke zbytečné ztrátě puku ve středním pásmu a hostující Cimburek poslal hosty pouhých 16 vteřin před koncem do finále.

Všichni domácí hráči odvedli to, na co mají, na ledě nechali všechno a po dnešním utkání se nemají za co stydět. Je třeba zvednout hlavy a v neděli 6.3.2016 v Lanškrouně zabojovat o bronzovou medaili, odveta se bude hrát v neděli 13.3.2016 od 16:30 hod. v Chotěboři.

Zápas měl výbornou diváckou kulisu, většina hráčů před takovouto návštěvou ještě nikdy nehrála. Skuteč byla hnána do útoku min. 60 fanoušky, kteří je přijeli podpořit a byli náležitě slyšet, stejně tak patří díky domácím fanouškům.

Mužstvu Skutče gratuluji k postupu do finále, ve kterém se utkají s Litomyšlí. Na některé jejich hráče si však neodpustím poznámku. V hokeji jsem zažil ledacos, ale aby na mě po ošetření hráče sprostě kříčeli a vulgárně mě a hlavního pořadatele uráželi hráči v tomto věku, to je smutné a zarážející. Bohužel sudí Sedlák o tomto nechtěl nic slyšet. Co si k nám dokázal dovolit před svým trenérem hráč Ondřej Vařejčko, to je pro mě nepochopitelné.

HC Chotěboř – HC Skuteč 4:1 (první zápas 3:8)
Branky: Pleskač (Petržílek J.), Nový (Hospodka), Hospodka (Nový, Kováč), Hospodka (Nový, Ludvík)
Vyloučení: 3:4 hostující Barták M. 5+OK
Využití: 1:0
Zásahy brankářů: 33:35
Rozhodčí: Sedlák - Vašátko, Motálek
Diváci: 200
Sestava: Rulf (Jambor) – Jaroš, Ludvík, Zikl, Marek O., Křišťan – Petržílek J., Pleskač, Málek, Marek J., Hospodka, Kováč, Nový, Petržílek R., Sokol

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!





NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
10.12.22 21:20 Jaroslav Ludvík
18.12.22 19:46 Jaroslav Ludvík
21.12.22 21:19 Jaroslav Ludvík
7.01.23 20:57 Jaroslav Ludvík
17.01.23 10:58 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky