Letecká show v neděli 19.června v Chotěboři

Datum: 12. červen 2016, 21:05
Autor: Aeroklub Chotěboř
Rubrika: Aeroklub Chotěboř
Letecká show v Chotěboři již příští neděli - 19.června!

Program a den plný zážitků na zemi i v oblacích je již připraven a všechny potřebné informace naleznete na našich internetových stránkách .

Jedním z nejzajímavějších čísel našeho programu bude vystoupení legendárního letounu Supermarine Spitfire, který sloužil především v letectvech spojeneckých armád během druhé světové války.

S tímto letounem k nám přilétne pilot Radim Vojta, pro kterého to bude první vystoupení se Spitfirem na letecké show. Radim je kapitánem Boeingu 737, létá na řadě sportovních i historických letadel a je rozhodně jedním z nejzkušenějších pilotů, které můžete potkat :)

Věříme, že si nenecháte vystoupení Radima a dalších pilotů ujít a těšíme se na vaši návštěvu!

x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky