Výhra v prodloužení

Datum: 28. říjen 2016, 15:00
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila v dalším domácím zápase proti týmu HC Spartak Polička s cílem bodovat. Jiného názoru však byl soupeř, který domácím nasázel v 1. třetině 3 branky a ujal se vedení 0:3. Domácí však ve druhé třetině zabrali, snížili stav na 2:3 s tím, že ještě nevyužili spoustu gólových šancí. Ve své aktivitě pokračovali domácí i ve 3. třetině, podařilo se jim utkání otočit, kdy čtvrtou branku vstřelili v 57. minutě. Bohužel své vedení neudrželi a minutu před koncem soupeř vyrovnal na 4:4. Následovalo prodloužení, které domácí zdárně dotáhli do konce a získali tak cenné 2 body za výhru v prodloužení.

Podrobnější report naleznete na našich webových stránkách.

HC Chotěboř - HC Spartak Polička 5:4p (0:3, 2:0, 2:1 – 1:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 35 Eis (Nermuť), 39 Svoboda (Eis, Dvořák), 46 Kopecký (Vácha), 57 Mašek (Nermuť), 63 Klofáč (Eis, Dvořák)
Branky a nahrávky (Polička): 5 Vápeník (Boháček, Vyskočil), 12 Vostřel (Zobač), 18 Vápeník (Boháček), 59 Vyskočil (Klíma)

Rozhodčí: Aleš Hájek (Skuteč) – Radek Teplý (Skuteč), Ondřej Bohuněk (Chrudim)
Vyloučení: 6:8