Prohra v Moravské Třebové

Datum: 15. listopad 2016, 19:16
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
První branku hostující Chotěboř obdržela, po nedorozumění v obraně, ve 3. minutě zápasu. Ve stejném duchu se ostatně nesla i celá první třetina, kdy nás soupeř jasně přehrál a svojí převahu pečetil ke konci první třetinyz přesilové hry. Ve druhé třetině začali hosté výborně, hned na začátku využili přesilovku a v polovině utkání to již bylo 2:3, kdy se podařilo nejprve vyrovnat a následně v oslabení Chotěboř vstřelila vedoucí branku. Bohužel ke konci soupeř trestal naší nedisciplinovanost v obraně a srovnal na 3:3. Začátek třetí části se hostům vůbec nevydařil, místo, aby v početní převaze vstřelila vedoucí branku, naopak v početní výhodě branku obdržela. Během celé třetí třetiny však Chotěboř bojovala, měla několik tutovek, bohužel produktivita byla v této části nulová. Soupeř pak těsně před koncem dvěma slepenými góly od modré upravil konečný stav 6:3.

Podrobnější report naleznete na našich webových stránkách.

HC Slovan Moravská Třebová - HC Chotěboř 6:3 (2:0, 1:3, 3:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř):22 Svoboda (Dvořák), 28 Eis (Svoboda), 32 Dvořák
Branky a nahrávky (Moravská Třebová):3 Čikl (Schneider), 17 Řehulka (Polák), 37 Faltus (Rajnoha), 41 Rosendorf (Černý), 55 Polák, 59 Čikl

Rozhodčí:Mgr. Martin Kratochvíl (Pardubice)– Jan Gregar (Choceň), Ondřej Škorpil (Choceň)
Delegát:Bc. Josef Ježek (Pardubice)
Vyloučení: 8:5 z toho 2 x Moravská Třebová trest na 10 minut (Muselík, Rajnoha)