Výhra na nájezdy

Datum: 25. listopad 2016, 17:09
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř zavítala v letošní sezóně poprvé na led Sklářů ze Světlé nad Sázavou k sehrání dalšího okresního derby. Jak už to na tomto ledě bývá zvykem, soupeř na nás vlétnul od první minuty a zatlačil nás do třetiny, ze které nás po téměř 7 minut nepropustil. Ale ani po zbytek třetiny to nebylo lepší. Obrat nastal až ve druhé části, kdy jsme se dostávali už častěji do gólových situací, ale soupeř měl stále hodně navrch. Dvě minuty před koncem se ale ujala jedna z mála střel a bylo z toho vedení 0:l. Ve třetí části jsme měli taktéž spoustu šancí, v polovině třetiny dokonce i trestné střílení, které se však nepodařilo proměnit. Utkání šlo tedy do prodloužení, ve kterém branka nepadla, a o výsledku musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich jasně dominovali borci z Chotěboře, kteří proměnili všechny 3 nájezdy a za bojovnost si z Pěšinek odváží 2 velmi důležité body a cenný skalp za vítězství.

Podrobnější report naleznete na našich webových stránkách.

HC SB Světlá nad Sázavou - HC Chotěboř 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 38 Činčila Šimon (Činčila Benjamin), 65 Eis (rozhodující nájezd)
Branky a nahrávky (Světlá nad Sázavou): 48 Včela Petr (Včela Ondřej, Jan Svoboda)

Rozhodčí: Bc. David Kolář (Litomyšl)– Pavel Kolář (Skuteč), Radek Teplý (Skuteč)
Vyloučení: 5:4 navíc Žák (Světlá nad Sázavou) 10 minut osobní trest za nesportovní chování (úder hokejkou do mantinelu po odpískání) a Mašek Patrik (Chotěboř) 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku (trest navíc k dvouminutovému trestu)