Těsná výhra nad Poličkou

Datum: 19. prosinec 2016, 14:12
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila proti Poličce ve svém prvním zápase ve 2. části soutěže, kde, jak už bylo zmíněno, nastupují mužstva, která se umístila na 7. – 11. místě po dvou kolech základní části soutěže KLM Pardubického kraje. Stejně jako v Poličce, domácí tým prohrával na začátku třetiny 0:1. V polovině třetiny se podařilo po pěkné akci vyrovnat. Nástup do 2. třetiny byl famózní, soupeři jsme utekli až na 4:1. Pak však úřadoval hlavní sudí Miroslav Sedlák, který bezdůvodně nabídl soupeři trestné střílení. Ten toho s radostí využil a snížil na 4:2. Na začátku poslední části soupeř snížil na rozdíl jediné branky a zápas zdramatizoval. Domácím se však v polovině 3. třetiny podařilo vstřelit branku a zvýšit tak stav utkání na 5:3. Soupeř ještě 4 minuty před koncem utkání snížil, ale domácí si už svoje vítězství uhlídali a po právu si připisují do tabulky zasloužené 3 body.

Podrobnější report naleznete na našich webových stránkách.

HC Chotěboř - HC Spartak Polička 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 10 Dvořák (Eis, Svoboda), 25 Mašek Patrik (Dvořák, Činčila David), 31 Dvořák (Svoboda, Eis), 35 Eis (Dvořák), 51 Eis (Svoboda, Ludvík J.)

Branky a nahrávky (Polička): 3 Pazourek (Krajíček, Klíma), 36 Pazourek, 44 Boháček Libor (Vápeník), 56 Boháček Libor (Cik)

Rozhodčí: Miroslav Sedlák (Svitavy) – Martin Kalus (Moravská Třebová), Dominik Kalina (Moravská Třebová)
Vyloučení: 5:2 navíc Václav Kadlec 10 minut osobní trest (dle zápisu o utkání „za nemístné protesty nevulgárního charakteru“)
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 150 (platících 66)
Střely na branku soupeře: 34
zásahy Hamariče-26, obdržené góly – 4 (3 + 1 ze samostatného nájezdu), úspěšnost 86,67 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4