Výhra v Ledči

Datum: 12. leden 2017, 15:04
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila na ledě HC Ledeč nad Sázavou sebevědomě s vědomím, že je potřeba naplno bodovat. Od začátku na ledě dominovala a od 6. minuty vedla 0:1. Po dvou minutách přidala druhou branku v přesilové hře. Soupeř však do pěti minut 2 brankami srovnal a snažil se zápas zdramatizovat. V polovině druhé části navíc soupeř přidal 3. branku a vedl 3:2. Hostující Chotěboři se však nedařilo překonat výborně chytajícího gólmana domácích Davida Vacka. Podařilo se jí to až dvě minuty před koncem a opět bylo srovnáno, stav 3:3. Do začátku třetí části vstoupili lépe domácí, kterým se podařilo opět strhnout vedení na svou stranu a zvýšit stav na 4:3. Hostující Chotěboř však ve 3. třetině vyvinula velký tlak a nakonec v poslední desetiminutovce vstřelila ještě 4 branky a po zásluze si odváží cenné 3 body za vítězství 4:7.

HC Ledeč nad Sázavou - HC Chotěboř 4:7 (2:2, 1:1, 1:4)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 6 Svoboda (Eis), 8 Dvořák (Kadlec, Eis), 38 Dvořák (Mašek Patrik, Nermuť), 48 Hospodka (Mašek Petr), 50 Svoboda (Dvořák), 55 Hospodka (Činčila Benjamin), 59 Hajšman (Mašek Petr, Činčila Benjamin)

Branky a nahrávky (Ledeč nad Sázavou): 11 Křesťan (Havel Marek, Štěpán), 14 Bambula (Štěrba), 28 Blažek (Bambula), 42 Havel Marian (Bambula, Štěrba)
Rozhodčí: Jiří Veselý (Lanškroun) – Mgr. Martin Vepřovský (Hlinsko), Mgr. David Urubčík (Hlinsko)
Vyloučení: 5:2
Využití: 0:2
V oslabení: 0:0
Diváci: 67
Střely na branku soupeře: 61
zásahy Peška-24, obdržené góly – 4, úspěšnost 85,71 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:7

HC Ledeč nad Sázavou: Vacek – Buchta, Vala, Beneš, Zmrhal, Šimůnek – Křesťan, Bambula, Procházka, Hlavnička, Blažek, Štěpán, Havel Marek, Havel Marian, Krajíček, Hubert, Zadražil, Štěrba

HC Chotěboř: Pešek –Kadlec, Kopecký, Krejčí, Ludvík, Musílek, Hajšman - Dvořák, Svoboda, Eis - Hospodka, Mašek Petr, Činčila Benjamin – Nermuť, Málek, Mašek Patrik

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky