Prohra s Poličkou

Datum: 16. leden 2017, 14:26
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila na ledě Poličky ke svému odvetnému zápasu ve 2. části soutěže, když v tom prvním domácím Chotěboř Poličku porazila těsně 5:4. Polička již sice do play off postoupit nemůže, ale i tak své zápasy nevypouští, v každém našem vzájemném zápase nás trápí svojí specifickou hrou, která nám moc nesedí. A přesně tak tomu bylo i v dnešním zápase. První třetinu domácí vyhráli 4:0, kdy po třetí brance vystřídal Tomáše Hamariče v brance Matěj Pešek, který ještě do konce třetiny jednou kapituloval. Na začátku druhé části Chotěboř snížila, ale vzápětí si nechala vstřelit pátou branku. Přesto ještě do konce druhé části Chotěboř snížila na 5:3 a udržela si tak naději do závěrečné části. Ve třetí části domácí opět proměnili pár svých ojedinělých šancí a zvýšili na 7:3. Hostující Chotěboř se přes gólmana Zeleného neprosadila, když z 21 střel na branku v poslední části propustil pouze jednu. Výsledek 7:4 nám tak značně zkomplikoval postup do závěrečných bojů.

HC Spartak Polička - HC Chotěboř 7:4 (4:0, 1:3, 2:1)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 23 Ludvík Tomáš (Mašek Petr, Hajšman), 31 Mašek Petr (Činčila Benjamin, Hajšman), 36 Ludvík Tomáš (Mašek Petr, Činčila Benjamin), 54 Ludvík Tomáš (Ludvík Jakub)
Branky a nahrávky (Polička): 9 Boháček Jan, 13 Krajíček, 14 Pazourek (Zobač), 17 Krajíček, 23 Šedý (Cik, Pazourek), 48 Pazourek (Krajíček, Cik), 52 Boháček Libor (Švejda)

Rozhodčí: Jiří Veselý (Lanškroun) - Martin Kalus (Moravská Třebová), Pavel Motýl (Moravská Třebová)
Vyloučení: 7:1 navíc Lukáš Cik 10 minut osobní trest za nesportovní chování
Využití: 0:1
V oslabení: 0:0
Diváci: 230
Střely na branku soupeře: 52
zásahy Hamariče-9, obdržené góly – 3 úspěšnost 75,00 %, odchytal 13:16 minut
zásahy Peška-17, obdržené góly – 4 úspěšnost 80,95 %, odchytal 46:44 minut
Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:3, 7:3, 7:4

HC Spartak Polička: Zelený – Štěrba, Klíma, Cik, Máša, Dvořák – Švejda, Zobač, Šedý, Poul, Boháček Libor, Pazourek, Krajíček, Boháček Jan
HC Chotěboř: Hamarič (od 14. Pešek) – Kopecký, Veselý, Ludvík Jakub, Piskač, Musílek – Dvořák, Svoboda, Eis - Ludvík Tomáš, Mašek Petr, Hajšman – Činčila Šimon, Mašek Patrik, Činčila Benjamin

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky