Prohra s Litomyšlí

Datum: 27. leden 2017, 20:53
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila do zápasu již jen s čistě teoretickou šancí postoupit do play off. Naopak soupeř již měl účast v play off jistou, pouze nevěděl, zda skončí na 7. či 8. místě, tedy jestli půjde v play off na Českou Třebovou nebo na Moravskou Třebovou, kdy ve hře byla ještě i Světlá nad Sázavou. Chotěboř však nastoupila v 11 hráčích v poli, absence z důvodů zdravotních, pracovních, školních i všelijakých. Domácí se dostali, během prvních 15-ti minut, do vedení 3:0, vždy po hrubých chybách a nejen v obraně. Snížení na 3:1 přišlo do konce třetiny v přesilové hře. Ve druhé části se měnilo skóre až v polovině utkání, kdy soupeř zvyšoval na 4:1 v přesilové hře. Do konce třetiny Chotěboř snížila na 4:3. Ve třetí části Chotěboř vyrovnala, ale bohužel neproměněné šance hostů využil soupeř ke vstřelení vedoucí branky 4 minuty před konce. Chotěboři nepomohlo ani odvolání brankáře a nakonec prohrála 6:4, když Litomyšl skórovala půl minuty před koncem utkání do prázdné branky.

HC Litomyšl - HC Chotěboř 6:4 (3:1, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 16 Musílek (Svoboda, Eis), 35 Mašek Petr (Hospodka, Pešek Matěj), 37 Eis (Mašek Petr), 47 Eis
Branky a nahrávky (Litomyšl): 4 Musil (Budina, Mečiar), 13 Starý (Dvořák, Fajfr), 15 Vomočil (Starý, Pilavka), 33 Musil (Mečiar, Budina), 56 Švec (Pilavka, Vomočil), 60 Budina (Švec)
Rozhodčí: Aleš Hájek (Skuteč)– Roman Budinský (Chrudim), Petr Rulíček (Chrudim)
Delegát: Josef Mergl (Litomyšl)
Vyloučení: 4:2
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Diváci: 150
Střely na branku soupeře: 43
zásahy Peška-46, obdržené góly – 5 (6. branka padla při hře bez brankáře), úspěšnost 90,20 %, odchytal 58:51 minut
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:4, 6:4
Nejlepší hráč domácího mužstva HC Litomyšl –Tomáš Mečiar
Nejlepší hráč hostujícího mužstva HC Chotěboř – Tomáš Eis

HC Litomyšl: Kalousek – Švec, Mečiar, Bláha, Procházka, Fajfr, Skalník, Starý - Skoumal, Barkóci, Vomočil, Dvořák, Voříšek Jakub, Budina, Musil, Pilavka
HC Chotěboř: Pešek – Kadlec, Kopecký, Veselý, Ludvík Jakub – Hospodka, Mašek Petr, Hajšman - Svoboda, Eis, Heřmanský - Musílek

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky