Pozvánka na hokej

Datum: 30. leden 2017, 10:57
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny fanoušky a partnery klubu na další domácí utkání našich mužstev, které se odehrají během následujícího víkendu.

V pátek 3.2. od 19:30 hod. nastoupí naši dorostenci proti mužstvu hokejového klubu HC Světlá n.S. V sobotu 4.2. od 17 hod. junioři odehrají zápas junioři a soupeřem jim bude mužstvo Spartaku Polička. Neděle 5.2. patří našemu A mužstvu, které od 17 hod. přivítá rovněž mužstvo Spartaku Polička. Jedná se o zápas ve skupině hrající o pohár Vladimíra Martince.

Partnery tohoto utkání jsou:

Pivovar Chotěboř
Sativa Keřkov a.s.
Vesa Velhartice a.s.
Solná jeskyně Havlíčkův Brod
společnost WSM zastoupená p. ing. Miroslavem Rumplim
Hokejový klub Chotěboř

Všem touto cestou děkujeme za podporu a přízeň.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky