Vysoká výhra nad Ledčí

Datum: 30. leden 2017, 16:36
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboři tentokrát vyšel začátek utkání, ujala se ve 2. minutě vedení a do 14. minuty to bylo již 3:0. Soupeř sice v přesilovce snížil, ale konec 1. třetiny se uzavíral se stavem 5:1. Ve druhé části soupeř vyměnil gólmana a domácí i přesto s přehledem přidali 4 branky a zvýšili vedení na 9:1. Soupeř se ke konci třetiny zmohl pouze na drobnou korekci, kdy ve svém oslabení snížil na 9:2. Ve třetí části se magickou desítku podařilo překonat až v 52. minutě. Pak se to „najednou „ prolomilo a účet se uzavíral se stavem 12:2, nejvyšším v této sezóně.

HC Chotěboř - HC Ledeč nad Sázavou 12:2 (5:1, 4:1, 3:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 2 Mašek Petr (Hajšman, Hospodka), 6 Dvořák (Vácha), 14 Svoboda (Eis, Dvořák), 17 Beneš (Musílek), 18 Dvořák (Kadlec, Vácha), 21 Eis (Dvořák, Vácha), 24 Svoboda (Dvořák), 30 Mašek Petr (Hajšman, Pešek Matěj), 34 Mašek Petr (Eis), 52 Činčila Benjamin (Dvořák), 57 Svoboda (Kopecký), 59 Beneš (Činčila Benjamin)
Branky a nahrávky (Ledeč nad Sázavou):15 Zmrhal (Krajíček), 39 Krajíček (Štěpán, Havel Marian)

Rozhodčí: Petr Rulíček (Chrudim) – Radek Teplý (Skuteč), Jiří Javůrek (Skuteč)
Vyloučení: 5:6 z toho u hostů místo jednoho trestu nařízeno trestné střílení
Využití: 0:1
V oslabení: 0:1
Diváci: 100 (platících 54)
Střely na branku soupeře: 49
zásahy Peška-22, obdržené góly – 2, úspěšnost 91,67 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1, 9:2, 12:2
Nejlepší hráč domácího mužstva HC Chotěboř –Petr Mašek
Nejlepší hráč hostujícího mužstva HC Ledeč nad Sázavou – Pavel Zmrhal

HC Chotěboř: Pešek –Kadlec, Vácha, Kopecký, Ludvík - Dvořák, Svoboda, Eis - Hospodka, Mašek Petr, Hajšman - Činčila Benjamin, Beneš, Musílek
HC Ledeč nad Sázavou: Vacek (21. Hanák) – Buchta, Vala, Hrabaň, Zmrhal, Šimůnek – Blažek, Štěpán, Havel Marian, Havel Marek, Bambula, Krajíček, Zadražil, Hubert, Štěrba

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky