Vysoká domácí prohra s Poličkou

Datum: 6. únor 2017, 14:00
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila proti Poličce ve svém prvním zápase v předkole play off o pohár Vladimíra Martince a nezačala nejlépe. V 7. minutě to bylo již 0:2. Vzhledem k tomu, že se domácí ani po této sprše nevzpamatovali, konečný účet 1. třetiny zněl 0:4. Ve druhé třetině si nechala naše první lajna naložit ještě 3 branky, ke svým 2 z první části tedy celkem 5 kousků a po dvou třetinách se uzavíralo skóre za stavu 0:7. Do třetí části nastoupil za Matěje Peška David Coufal, který si udržel čisté konto. A když se v poslední minutě domácím podařilo vstřelit alespoň čestnou branku, rozcházela se mužstva za stavu 1:7, což je trestuhodné a neomluvitelné. Nic na tom nemění situace, že tyto 4 zápasy v předkole nic neznamenají pro další vývoj v této sezóně. Hokej se totiž nehraje jen na body, ale i pro diváky a nedělní výkon byl více než ostudný.

HC Chotěboř - HC Spartak Polička 1:7 (0:4, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 60 Činčila Benjamin (Eis, Svoboda)

Branky a nahrávky (Polička): 6 Švejda (Boháček Jan, Zobač), 7 Máša (Vápeník, Pazourek), 18 Vápeník (Švejda, Pazourek), 18 Boháček Jan (Boháček Libor, Zobač), 24 Pazourek (Vápeník), 33 Pazourek (Zobač, Vápeník), 40 Boháček Jan (Boháček Libor)

Rozhodčí: Petr Rulíček (Chrudim) – Ondřej Bohuněk (Chrudim), Filip Pecina (Chrudim)
Vyloučení: 8:5
Využití: 0:0
V oslabení: 0:2
Diváci: 100 (platících 61)
Střely na branku soupeře: 30
zásahy Peška-22, obdržené góly – 7, úspěšnost 75,86 %, odchytal 40:00 minut
zásahy Coufala-10, obdržené góly – 0, úspěšnost 100,00 %, odchytal 20:00 minut
Průběh utkání: 0:7, 1:7
Nejlepší hráč domácího mužstva HC Chotěboř –Patrik Mašek
Nejlepší hráč hostujícího mužstva HC Spartak Polička – Jan Boháček

HC Chotěboř: Pešek (41. Coufal) – Kadlec, Veselý, Ludvík, Krejčí, Kopecký, Musílek – Vácha, Svoboda, Eis - Hospodka, Mašek Petr, Hajšman - Činčila Benjamin, Mašek Patrik, Piskač
HC Spartak Polička: Zelený – Vyskočil, Štěrba, Máša, Dvořák – Švejda, Zobač, Poul, Boháček Libor, Pazourek, Martinů, Boháček Jan, Vápeník

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 6.02.17 16:36
Autor: Pepan
Titulek:
To nemá cenu komentovat...


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky