Výhra nad Ledčí

Datum: 10. únor 2017, 10:49
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř, pod tíhou propadáku v minulém utkání, vlétla na soupeře s chutí již od prvního vhazování a v 6. minutě vedla zásluhou svého kapitána 1:0. Soupeře k ničemu nepustila a v 15. a 16. minutě přidala další 2 branky. Pak si ale vybral domácí gólman slabší chvilku a v rozmezí 39 vteřin dvakrát inkasoval. Stav 3:2 vydržel až do konce třetiny. První střela ve druhé části vedla, po chybě v obraně, k vyrovnání a opět se zápas zdramatizoval. Naštěstí se podařilo využít další přesilovku a zvýšit vedení na 4:3. Ve třetí části domácí přidali 3 branky a rozhodli o utkání. V závěru soupeř ještě skóroval, ale nic to neměnilo na faktu, že jsme stavem 7:4 trochu odčinili nedělní prohru s Poličkou.

HC Chotěboř - HC Ledeč nad Sázavou 7:4 (3:2, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 6 Vácha (Kadlec, Mašek Patrik), 15 Svoboda (Krejčí, Ludvík), 16 Činčila Benjamin (Kopecký), 29 Mašek Patrik (Vácha, Kadlec), 45 Dvořák (Eis), 52 Eis (Svoboda, Ludvík), 57 Vácha (Kopecký, Činčila Benjamin)

Branky a nahrávky (Ledeč nad Sázavou): 16 Křesťan (Havel Marek), 17 Krajíček (Křesťan, Havel Marek), 23 Havel Marian, 58 Havel Marian

Rozhodčí: Jiří Veselý (Lanškroun)– Jaromír Říha (Hlinsko), Mgr. Martin Vepřovský (Hlinsko)
Delegát: Radko Jasanský(Česká Třebová)
Vyloučení: 0:4
Využití: 3:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 80 (platících 43)
Střely na branku soupeře: 47
zásahy Peška-23, obdržené góly – 4, úspěšnost 85,19 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 3:0, 3:3, 7:3, 7:4
Nejlepší hráč domácího mužstva HC Chotěboř –Josef Vácha
Nejlepší hráč hostujícího mužstva HC Ledeč nad Sázavou – Marian Havel

HC Chotěboř: Pešek – Ludvík, Krejčí, Kadlec, Vácha „C“, Heřmanský, Musílek –Dvořák „A“, Svoboda, Eis - Kopecký, Mašek Patrik, Činčila Benjamin – Hajšman, Mašek Petr, Činčila Šimon
HC Ledeč nad Sázavou: Vacek – Hrabaň, Zmrhal, Šimůnek, Hubert, Procházka, Štěpán, Havel Marian, Havel Marek, Křesťan, Krajíček, Zadražil

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky