Prohra s Poličkou

Datum: 17. únor 2017, 09:41
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
V neděli zajíždí naše mužstvo do Ledče k poslednímu utkání této části soutěže a hned od úterý začíná play off o pohár Vladimíra Martince. Na soupeře si však musíme počkat do nedělního večera. Jisté je to, že se nám postaví do cesty buď Litomyšl, nebo to bude v případě prohry v České Třebové mužstvo Havlíčkova Brodu.

HC Spartak Polička - HC Chotěboř 11:4 (2:2, 5:1, 4:1)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 3 Svoboda (Mašek Petr), 8 Svoboda (Hajšman), 22 Vácha (Musílek), 46 Hospodka ( Mašek Petr, Hajšman)

Branky a nahrávky (Polička): 9 Štěrba (Boháček Jan), 19 Dvořák, 23 Pazourek (Máša), 28 Vostřel (Klíma), 31 Hejtmánek (Máša), 34 Vostřel (Cik), 36 Klíma (Vostřel), 45 Boháček Jan (Vyskočil), 47 Cik (Jindra, Vyskočil), 53 Boháček Libor (Vostřel), 56 Zobač
Rozhodčí: Bc. David Kolář (Litomyšl) – Ondřej Škorpil (Choceň), Jan Gregar (Choceň)
Vyloučení: 2:8 navíc Boháček Libor (Polička) 10 + 10 za nesportovní chování
Využití: 4:0
V oslabení: 1:0
Diváci: 105
Střely na branku soupeře: 31
zásahy Hamariče-34, obdržené góly – 11, úspěšnost 75,56 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 8:3, 8:4, 11:4

HC Spartak Polička: Vašátko – Vyskočil, Štěrba, Cik, Máša, Klíma, Hejtmánek, Jindra, Dvořák, Zobač, Vostřel, Boháček Libor, Pazourek, Boháček Jan, Vápeník

HC Chotěboř: Hamarič – Vácha, Kopecký, Ludvík Jakub, Krejčí – Hospodka, Mašek Petr, Musílek - Svoboda, Hajšman, Ludvík Jaroslav

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky