HC Ledeč - HC Chotěboř 3:8 (1:1,2:5,0:2)

Datum: 19. únor 2017, 23:16
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
6.předkolo play off, neděle 19.2.2017

Branky a nahrávky: Svoboda (Havel Marian, Křesťan), Havel Marian (Svoboda, Hubert), Hrabaň (Havel Marian, Hubert) - Kadlec (Vácha), Freibauer (Kadlec), Dvořák (Hajšman, Kováč), Freibauer (Kopecký), Freibauer (Kadlec, Vácha), Svoboda, Svoboda (Dvořák, Vácha), Dvořák

Rozhodčí: Sedlák - Urubčík, Vepřovský
Vyloučení: 5 : 2
Využití: 0 : 1
V oslabení: 0 : 0
Diváci: 72
Zásahy brankářů: 53 : 30

Sestava: Pešek (Hamarič) - Vácha - Kadlec, Heřmanský - Kopecký, Dvořák - Svoboda - Kováč, Freibauer - Hospodka - Hajšman, Musílek - Činčila David - Činčila Šimon

V posledním utkání této části soutěže si hosté v jejichž sestavě se opět objevilo několik juniorů, spravili před bojích v play off chuť a od začátku šli za plným bodovým ziskem.

Gólově se prosadil junior Freibauer, autor třech branek a mužstvo několikrát podržel brankář Pešek.

Soupeřem v play off o pohár Vladimíra Martince nám budou mladíci z Havlíčkova Brodu. Začíná se hned v úterý od 18:30 hod. v Havl. Brodě, domácí odveta je na programu ve čtvrtek od 18:30 hod. a případný rozhodující zápas se hraje v neděli opět v Havl. Brodě.

Pojeďte v úterý naše hráče v dostatečném počtu podpořit a návštěva domácího čtvrtečního zápasu by měla být pro každého správného fanouška povinností.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky