HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Chotěboř 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Datum: 24. únor 2017, 20:52
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
1. čtvrtfinále o VM, úterý 21.2.2017, 18:30

Chotěboř nastoupila na ledě BK Havlíčkův Brod ke svému prvnímu čtvrtfinálovému zápasu o pohár Vladimíra Martince a zvládla jej na výbornou. Zvítězila 1:4, kdy v první třetině utekla oslabenému soupeři na rozdíl dvou branek. Nejprve se trefil Luboš Dvořák a ke konci třetiny i Petr Mašek. V polovině zápasu bruslaři snížili na 1:2, ale Chotěboř si po minutě a půl vzala dvoubrankové vedení zpět, když přesně mířil Benjamin Činčila. No a když ve třetí části přesně zamířil Milan Hajšman, bylo o zápase rozhodnuto. Chotěboř se tak v sérii, hrané na 2 vítězná utkání, ujala vedení 0:1. Další zápas čeká domácí tým tento čtvrtek.


Branky a nahrávky (Chotěboř): 6 Dvořák (Svoboda, Kadlec), 17 Mašek Petr (Činčila Benjamin), 34 Činčila Benjamin (Vácha), 46 Hajšman (Činčila Benjamin, Kopecký)

Branky a nahrávky (Havlíčkův Brod): 33 Bancíř (Cejpek, Szilva)

Rozhodčí: Aleš Hájek (Skuteč) – Jaromír Říha (Hlinsko), Radek Teplý (Skuteč)

Vyloučení: 7:9 navíc Tomáš Cejpek (H.Brod) trest do konce utkání za nesportovní chování, Marek Bancíř (H.Brod) 10 minut OT za nesportovní chování, Marek Havel (Chotěboř) 10 minut OT + 10 minut OK za nesportovní chování

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0

Diváci: 86

Střely na branku soupeře: 30

zásahy Peška-34, obdržené góly – 1, úspěšnost 97,14 %, odchytal 60:00 minut

Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4

HC Rebel Havlíčkův Brod: Pešek – Vácha „C“, Kadlec, Ludvík, Krejčí, Veselý, Kopecký, Musílek – Dvořák, Svoboda, Eis - Mašek Petr, Hospodka „A“, Havel Marek – Hajšman, Mašek Patrik, Činčila Benjamin – Freibauer (41.), Činčila David, Kováč

HC Chotěboř: Kekula - Bušek, Bancíř, Rubner, Lachman – Přibyl Jiří, Szilva, Přibyl Michal, Cejpek, Polák Martin, Nguyen, Piskač, Veverka, Hlídek, Donda


Přijďte domácí klub a hráče v co největším počtu podpořit a společně dovézt do semifinálových bojů o pohár Vladimíra Martince.

Více info na www.hcchot.cz

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky