HC Chotěboř - HC Rebel Havlíčkův Brod 6:5 (1:2, 4:0, 1:3 )

Datum: 24. únor 2017, 21:01
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
2. čtvrtfinále o VM, čtvrtek 23.2.2017, 18:30

Chotěboř nastoupila na domácím ledě proti BK Havlíčkův Brod ke druhému vzájemnému čtvrtfinálovému zápasu, když předcházející duel zvládla a z Kotliny si odvezla vítězství 1:4. Hosté přijeli posíleni o 4 hráče, domácím chyběl Marek Havel, hráč na divokou kartu, který obdržel v minulém zápase trest do konce utkání a měl pozastavenou činnost na 1 zápas. Naopak jsme s radostí přivítali uzdraveného Michala Kašpara, který se do sestavy vrátil po několikaměsíční absenci způsobené zraněním kolena.

Před začátkem derby došlo k přivítání čestných hostů. Pozvání přijali starostové obou zúčastněných měst, ing. Tomáš Škaryd z Chotěboře a Mgr. Jan Tecl, MBA z Havlíčkova Brodu, dále byl na ledové ploše přivítán Jan Josef Dobrzenský spolu s prezidentem HC Chotěboř Oldřichem Cempírkem. Po vzájemném představení oba starostové vhodili úvodní buly a zápas mohl začít.

Hned první střídání přineslo úspěch v podobě vedení 1:0. Pak ale převzaly otěže Bruslaři a dvěma góly stav v první třetině otočili. Do druhé části nastoupili domácí aktivněji a 4 brankami v řadě si zajistili vedení 5:2. Ve třetí části si to ale zkomplikovali, soupeř snížil až na rozdíl jediné branky a bylo drama. Nakonec však domácí vedení udrželi a po zásluze postoupili do semifinále o pohár Vladimíra Martince, ve kterém se střetnou s týmem HC Choceň.


Semifinále o pohár Vladimíra Martince začne ve středu 1.3.2017 od 18:30 hod. v Chocni, domácí zápas je na programu v neděli 5.3.2017 od 17 hod. a případné rozhodující utkání se bude hrát opět v Chocni, tentokrát ve středu 8.3.2017 od 18:30 hod.

Jisté je to, že v domácím prostředí se naši hráči v této sezóně představí tedy ještě 2x.

V semifinále v neděli 5.3.2017 od 17 hod. Pokud přes mužstvo Chocně překročíme, tak potom ve finálovém utkání ve středu 15.3.2017 od 18:30 hod. Pokud bychom hráli naopak o bronz, tak již v neděli 12.3.2017 od 17 hod.


Branky a nahrávky (Chotěboř): 1 Dvořák (Eis), 24 Činčila Benjamin (Hospodka, Veselý), 27 Dvořák (Eis), 34 Hajšman (Svoboda), 36 Mašek Petr (Činčila Benjamin), 51 Dvořák

Branky a nahrávky (Havlíčkův Brod): 2 Abbrent (Hlídek), 18 Cejpek (Jelínek, Suchý), 42 Rubner (Nguyen, Veverka), 48 Bušek (Nguyen), 56 Szilva (Suchý)

Rozhodčí: Miroslav Sedlák (Svitavy) – Martin Kalus (Moravská Třebová), Pavel Motýl (Moravská Třebová)

Vyloučení: 5:5 navíc Václav Kadlec (Chotěboř) 10 minut OT za nesportovní chování

Využití: 2:2

V oslabení: 0:0

Diváci: 120 (platících 76)

Střely na branku soupeře: 34
zásahy Peška-36, obdržené góly – 5, úspěšnost 87,81 %, odchytal 60:00 minut

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:4, 6:4, 6:5

Nejlepší hráč domácího mužstva HC Chotěboř – Václav Svoboda
Nejlepší hráč hostujícího mužstva BK Havlíčkův Brod – Vojtěch Veverka

HC Chotěboř: Pešek – Vácha „C“, Kadlec, Ludvík, Krejčí, Veselý, Kopecký, Musílek – Dvořák, Svoboda, Eis - Mašek Petr, Hospodka „A“, Málek Michal – Hajšman, Kašpar Michal, Činčila Benjamin – Mašek Patrik, Freibauer , Činčila David

HC Rebel Havlíčkův Brod: Kekula (41. Adam) - Bušek, Bancíř, Rubner, Lachman, Suchý – Přibyl Jiří, Vala, Jelínek, Szilva, Přibyl Michal, Cejpek, Polák Martin, Nguyen, Piskač, Veverka, Hlídek, Abbrent

x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky