Vysoká prohra v Chocni

Datum: 2. březen 2017, 16:56
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř se utkala na ledě HC Spartak Choceň ve svém 1. semifinálovém utkání o pohár Vladimíra Martince a věděla, že to bude mít na horkém ledě velmi těžké. Oba gólmani, Matěj Pešek i Tomáš Hamarič, byli zaneprázdněni pracovními povinnostmi, proto se do branky postavil junior David Coufal, který to měl, proti výborně střílejícímu soupeři, velmi těžké. Produktivní soupeř to názorně předvedl v první části, kdy hostující Chotěboři nasázel 5 branek. Začátek druhé části vyšel hostům, kteří snížili na 5:1, ale přestože střelecky drželi se soupeřem krok, měli spoustu šancí, samostatných úniků, produktivitou značně pokulhávali. Soupeři pak stačily 2 gólovky, aby navýšili vedení na 7:1. V poslední části již branka nepadla, byť Chotěboř dostala šanci v podobě trestného střílení a tak stav 7:1 z druhé třetiny zůstal nakonec konečným.

V odvetě, která se hraje v neděli 5.3.2017 na domácím ledě, bude soupeři co vracet.

HC Spartak Choceň - HC Chotěboř 7:1 (5:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 21 Dvořák (Eis, Kadlec)

Branky a nahrávky (Choceň): 2 Křečan (Pilař), 3 Pilař (Prachař Tomáš), 11 Král (Knytl), 16 Prachař Pavel (Zavřel, Prachař Tomáš), 18 Velínský (Svatoš, Prachař Pavel), 32 Prachař Tomáš (Šejba, Sajdl), 36 Pilař (Prachař Tomáš, Sajdl)

Rozhodčí: Tomáš Kukeně (Havlíčkův Brod) – Jan Doležal (Havlíčkův Brod), Jiří Souček (Chotěboř)
Delegát: Vladimír Škeřík (Litomyšl)
Vyloučení: 3:2 místo jednoho uloženého trestu domácí Chocně nařízeno trestné střílení
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 222
Střely na branku soupeře: 44
zásahy Coufala-31, obdržené góly – 7, úspěšnost 81,58 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1

HC Spartak Choceň: Sajdl – Kousalík, Pilař Lukáš, Křečan, Šejba, Prachař Pavel, Prachař Tomáš, Velínský, Knytl, Lichtag, Svatoš, Zavřel, Král, Pochobradský
HC Chotěboř: Coufal – Vácha „C“, Kadlec, Ludvík, Krejčí, Veselý – Dvořák, Svoboda, Eis - Mašek Petr, Hospodka „A“, Činčila Benjamin – Kašpar, Kopecký, Musílek

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky