Vysoká výhra v odvetě

Datum: 6. březen 2017, 13:38
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř přivítala na svém ledě HC Spartak Choceň ve svém 2. semifinálovém utkání o pohár Vladimíra Martince, když své první semifinálové klání v Chocni prohrála 7:1. Tentokrát již měli domácí hráči k dispozici oba své gólmany, Matěje Peška i Tomáše Hamariče. Za hosty nastoupil Filip Sajdl, strůjce domácího vítězství, který se značnou měrou zasloužil o první vítězství v sérii hrané na 2 vítězná utkání. Domácím borcům však stačilo pouhých 12 minut, aby právě Filipa Sajdla z branky Chocně dostala pryč. Ten za stavu 3:0 pustil do branky Rudolfa Bernarta, který již v první části neinkasoval. Ve druhé části se mužstva rozcházela smírně 1:1, celkově 4:1. Ve třetí části domácí 3 brankami navýšili vedení na 7:1 a parádně oplatili soupeři porážku stejným výsledkem. Poslední utkání tohoto semifinále sehraje Chotěboř dne 8.3.2017 od 18:30 hodin v Chocni. Vítěz tohoto klání se utká ve finále o pohár Vladimíra Martince s vítězem utkání Hlinsko – Litomyšl, hrát se bude na 2 vítězná utkání. Naopak obě poražená mužstva se utkají o 3. místo, hrát se bude pouze na 2 utkání.

HC Chotěboř - HC Spartak Choceň 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 4 Kadlec, 7 Eis (Vácha), 13 Dvořák (Eis), 36 Svoboda, 47 Vácha (Eis), 52 Mašek Patrik (Hajšman, Piskač), 57 Krejčí (Mašek Petr)

Branky a nahrávky (Choceň): 35 Král (Kousalík, Pilař Lukáš)

Rozhodčí: Jiří Veselý (Lanškroun) – Martin Kalus (Moravská Třebová), Filip Sokol (Litomyšl)
Vyloučení: 4:5
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 100 (platících 76)
Střely na branku soupeře: 41
zásahy Peška-23, obdržené góly – 1, úspěšnost 95,83 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1
Nejlepší hráč domácího mužstva HC Chotěboř –Tomáš Eis
Nejlepší hráč hostujícího mužstva HC Spartak Choceň – Rudolf Bernart

HC Chotěboř: Pešek – Vácha „C“, Kadlec, Ludvík, Krejčí, Kopecký – Dvořák, Svoboda, Eis - Mašek Petr, Kašpar, Činčila Benjamin – Mašek Patrik, Hajšman, Piskač
HC Spartak Choceň: Sajdl (od 13. minuty Bernart) – Novák, Jehlička, Vacek, Kousalík, Pilař Lukáš - Křečan, Prachař Tomáš, Pilař Matěj, Velínský, Knytl, Lichtag, Král, Pochobradský

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky