Chotěboř slaví postup do finále!

Datum: 9. březen 2017, 13:57
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila proti HC Spartak Choceň ve svém 3. semifinálovém utkání o pohár Vladimíra Martince a opět se čekala velká bitva, zejména obou gólmanů. Začátek utkání patřil hostující Chotěboři, která si v první polovině vytvořila větší tlak i více šancí. Postupně se ale i domácí dostávali do šancí, začali více střílet a nakonec srovnali i počet střel. Brankově se ale v 1. třetině neprosadilo ani jedno z mužstev a do kabin se aktéři rozcházeli smírně za stavu 0:0.

Na začátku druhé části Chotěboř využila přesilovku, ale po pár minutách soupeři, naopak v další početní výhodě, darovali, po chybě v obraně, vyrovnávací branku. Hosté však i přesto hráli aktivněji, svojí hrou si vynutili další přesilovky, které sehráli excelentně a do konce druhé části stačili ještě 2 využít a odskočit soupeři na rozdíl 2 branek na 1:3.

Do třetí části hostující Chotěboř nastoupila s dvoubrankovým vedením, které jí však vydrželo pouhých 52 vteřin, než soupeř snížil na 2:3. V té části byl soupeř jednoznačně lepší, začal více bruslit, na Matěje Peška šla střela za střelou, ale zejména jeho zásluhou tento nápor hosté přečkali a v polovině třetí části udeřili. V průběhu 4 minut dvakrát skórovali a soupeři odskočili na 2:5. Tím soupeře zlomili a zbývající 2 branky byly již jen třešničkou na dortu, resp. hokejovou lahůdkou, která završila senzační postup do finále o pohár Vladimíra Martince přes soupeře, který skončil v základní části na 4. místě !!!

HC Spartak Choceň - HC Chotěboř 2:7 (0:0, 1:3, 1:4)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 22 Mašek Petr (Kadlec), 30 Eis (Dvořák), 32 Hajšman (Kadlec, Vácha), 48 Dvořák (Eis, Svoboda), 53 Havel Marek (Mašek Petr), 55 Dvořák (Eis, Kadlec), 58 Mašek Petr (Činčila Benjamin)

Branky a nahrávky (Choceň): 25 Prachař Tomáš, 41 Pilař Matěj (Pochobradský, Velínský)

Rozhodčí: Jiří Veselý (Lanškroun) – Martin Kalus (Moravská Třebová), Pavel Motýl (Moravská Třebová)
Vyloučení: 7:5 navíc Krejčí (Chotěboř) 10 minut nesportovní chování
Využití: 0:4
V oslabení: 1:0
Diváci: 364
Střely na branku soupeře: 37
zásahy Peška-42, obdržené góly – 2, úspěšnost 95,45 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:7

HC Spartak Choceň: Sajdl – Jehlička, Vacek, Kousalík, Pilař Lukáš, Křečan, Šejba, Prachař Pavel, Pilař Matěj, Prachař Tomáš, Velínský, Knytl, Lichtag, Svatoš, Král, Pochobradský
HC Chotěboř: Pešek – Vácha „C“, Kadlec, Ludvík, Krejčí, Kopecký, Piskač – Dvořák, Svoboda, Eis - Mašek Petr, Kašpar, Činčila Benjamin – Havel Marek, Mašek Patrik, Hajšman

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 9.03.17 16:26
Autor: Pepan
Titulek:
Dva zápasy dobrý, škoda mizerné sezóny.


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky