Kdo neviděl, neuvěří ...

Datum: 8. říjen 2017, 21:27
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Kdo neviděl, neuvěří ….
HC Chotěboř : BK Havlíčkův Brod B 4:3 (0:1.1:2,3:0)
Branky domácí : 34:38 Dvořák (Eis), 53:52 Eis (Svoboda, Kopecký), 55:25 Dvořák (Svoboda), 55:44 Křesťan (Havel)
Branky hosté : 4:26 Vala (Přibyl Jiří), 22:13 Hynek (Přibyl Jiří, Vala), 27:11 Homola (Pecen)
Vyloučení : 5:7
Využití : 0:0
V oslabení : 0:0
Zásahy brankářů : 30:48
Rozhodčí : Kolář David - Havel, Urubčík, delegát - Škeřík
Diváci : 250
Sestava HC Chotěboř : Pešek Matěj (Pešek Tomáš) - Vácha, Ludvík Jakub, Klofáč, Krejčí, Musílek, Mašek Patrik, Kopecký - Havel, Křesťan, Nguyen, Eis, Svoboda, Dvořák, Mašek Petr, Vlček, Činčila Benjamin, Činčila David
Chyběli : Hospodka, Hajšman - nemoc, Hamarič, Mendl, Veselý - zaměstnání
Sestava BK Havlíčkův Brod B : Folvarský (Hanák) - Rubner, Semrád, Suchý, Bušek, Motl, Bancíř, Pecen - Piskač, Hynek, Vala, Jelínek, Křížek, Přibyl Michal, Přibyl Jiří, Cejpek, Abbrent, Homola
Slavnostní zahájení utkání patřilo našim nejmenším hokejistům, kteří doprovodili při nástupu na ledovou plochu domácí hráče a společně s nimi obkroužili stadion, aby si posléze vyzkoušeli i předzápasový rituál před domácím brankářem.
Z hostů jsme přivítali starostu města Chotěboř p. Tomáše Škaryda a bývalého legendárního hokejistu a několikanásobného reprezentanta, p. Jana Suchého, kteří úvodním vhazováním zahájili toto derby.
V něm domácí hráči utekli hrobníkovi z lopaty, když v polovině utkání prohrávali již 0:3 a přesto dokázali nepříznivý výsledek otočit a dovézt utkání do vítězného konce a tak si s věrnými fanoušky užít závěrečnou děkovačku.
Komentář trenéra Aleše Kraučuka : Do zápasu jsme vstoupili dobře, dobrým pohybem jsme si vypracovávali šance, ale nebyli jsme schopni překonat dobře chytajícího brankáře soupeře. Hosté nás za to potrestali, když dobře zahráli situaci 2-1. Ve druhé třetině to bylo stejné a soupeř nám utekl až na 0:3. Důležité bylo to, že jsme ke konci třetiny dali důležitou kontaktní branku na 1:3. V poslední části jsme měli dobrý tlak, zaslouženě jsme vyrovnali a zápas jsme rozhodli krásnou brankou Vítka Křesťana. Za bojovnost chválím všechny hráče.
Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky