Chotěboř je opět na čele KLM Pardubického kraje !!!

Datum: 22. listopad 2017, 22:16
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Doma s plným ziskem, HC Chotěboř - Polička 5:0 (1:0,1:0,3:0 )

Branky domácí : 19:23 Dvořák (Eis, Bušek), 26:52 Málek (Havel), 46:46 Dvořák (Vlček), 54:55 Bušek (Dvořák), 55:33 Mašek Petr (Vlček, Hlídek)
Branky hosté :
Vyloučení : 2:6
Využití : 1:0
V oslabení : 0:0
Zásahy brankářů : 35:58
Rozhodčí : Kratochvíl - Suchánek, Holeček
Diváci : 200

Sestava HC Chotěboř : Pešek Matěj (20:01 Hamarič) - Vácha, Ludvík Jakub, Bušek, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik, Kopecký, Ludvík Jaroslav - Havel, Křesťan, Nguyen, Eis, Dvořák, Vlček, Hlídek, Mašek Petr, Hospodka, Málek
Chyběli : Pešek T., Hajšman, Musílek, Klofáč, Činčila Benjamin, Svoboda

Sestava HC Polička : Vašátko (Hnát) - Nunvář, Štěrba, Hejtmánek Josef, Dvořák, Švejda, Jindra, Zobač, Hejtmánek David, Lidmila, Boháček Libor, Boháček Jan, Vápeník

Začátek dnešního utkání se nesl ve slavnostním duchu, když celý hokejový klub na ledě blahopřál dlouholetému trenérovi p. Mirkovi Málkovi k životnímu jubileu a předal mu současný klubový dres.

Potom již přišli ke slovu zúčastněná mužstva a hráči se do sebe od začátku pustili se vší vervou. Domácí se od začátku nemohli prosadit, ale postupně se hra přenesla hlavně před branku Vašátka. Polička se však dokázala několikrát nebezpečně dostat před branku Peška, ale ten držel. V poslední minutě měli hosté možnost využít trestné střílení, ale Jindra na Peška nevyzrál. Přišel tak trest, když Dvořák těsně před odchodem do kabin poslal domácí do vedení.

Ve druhé části se obraz hry nezměnil, Vašátko držel hosty stále nad vodou, až ve 27 min. přednesl Havel debutantu Málkovi krásnou přihrávku a ten svojí premiérovou brankou zvýšil na 2:0. Nutno dodat, že i Hamarič, který od druhé části vystřídal v domácí brance Peška, několikrát musel ukázat svoje umění.

V poslední části hosté rozhodně nevzdávali zbraně, domácí do Vašátka bušili jak o život, ale ten byl dnes opravdu k nepřekonání. Chotěboř tak utkání rozhodla až mezi 47 - 56 min. kdy vstřelila další 3 branky.

Po dnešním kole jsme tak opět na čele tabulky KLM Pardubického kraje.

Nyní čekají naše mužstvo 4 zápasy v řadě na ledě soupeřů a hned u toho nedělního ve Světlé n.S. by jste neměl nikdo v žádném případě chybět, začátek je v 17 hod. a jistě se bude na co dívat.

V Chotěboři se půjde na hokej až v neděli 10.12.

Děkujeme za podporu.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky