Okresní hokejové derby ovládla Chotěboř

Datum: 14. listopad 2018, 21:11
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Světlá n. S. 6:4 (4:0,1:2,1:2)

Branky domácí : 12:22 Jelínek (Hospodka, Vantuch), 13:16 Dvořák (Mašek, Vantuch), 16:08 Hlídek (Žemlička), 19:17 Suchý (Svoboda), 20:43 Dvořák (Mašek), 43:27 Vlček (Mašek, Dvořák)

Branky hosté : 29:47 Blažek (Bradáč, Dolinský), 36:26 Včela Petr (Kubát, Včela Ondřej), 45:16 Fibikar (Špatenka), 54:36 Kopecký (Včela Ondřej, Kořínek)
Vyloučení : 7:10

Využití : 3:2
V oslabení : 0:0
Zásahy brankářů : 35:39
Rozhodčí : Bernat - Schaffer, Pošvář
Diváci : 350

Sestava HC Chotěboř : Pešek ( Rulf) - Pecen, Skotar, Suchý, Mendl, Ludvík Jakub, Krejčí, Musílek, Lacina - Mašek, Vlček, Dvořák, Hlídek, Svoboda, Žemlička, Jelínek, Hospodka, Vantuch
Chyběli : Hamarič, Kopecký, Činčila, Kraučuk, Březina, Málek, Eis

Sestava HC Světlá n. S. : Zvolánek (20:01 Koubský) - Svoboda, Vacek, Bradáč, Kořínek, Fibikar - Kohout, Blažek, Piskač, Štros, Včela Petr, Dolinský, Doležal Jakub, Kopecký, Špatenka, Kubát, Včela Ondřej

Úvodní třetina domácím vyšla po všech stránkách, když dokázali využít 3 přesilové hry. Světlá se tlačila před Peška, který však své spoluhráče podržel.
Druhá třetina byla o mnoho bojovnější, Světlá zvýšila obrátky a zle dotírala na Peška, před kterým bylo více vzruchu. Ačkoliv domácí vedli již 5:0, hosté dokázali snížit na 5:2.
V poslední části se odehrál nesmiřitelný boj muže proti muži, divákům se toto muselo líbit. Chotěboř odskočila na 6:2, leč Světlá se s výsledkem nehodlala smířit a z přesilových her snížila na 6:4.
Děkujeme divákům obou táborů za kulisu, kterou dokázali všem hráčům vytvořit.
V neděli zajíždí naše mužstvo do Lanškrouna.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky