Skuteč překvapila a zaslouženě vyhrála

Datum: 9. prosinec 2018, 19:30
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Skuteč 1:5 (1:3,0:1,0:1)

Branky domácí : 1:28 Solnička, 2:59 Vágner (Javůrek), 8:24 Cimburek (Solnička), 28:18 Kusý (Vágner, Solnička), 45:35 Huňáček (Hudec, Javůrek)

Branky hosté : 12:40 Vlček (Ludvík Jakub)

Vyloučení : 4:6
Využití : 0:1
V oslabení : 0:0
Zásahy brankářů : 24:45
Rozhodčí : Vrba - Fila, Gregar
Diváci : 140

Sestava HC Chotěboř : Pešek (Rulf) - Pecen, Ludvík Jaroslav, Mendl, Ludvík Jakub, Lacina, Jaroš, Musílek - Vlček, Hlídek, Žemlička, Svoboda, Činčila, Jelínek, Hospodka Jan, Kraučuk, Málek, Březina, Hospodka Jakub
Chyběli : Hamarič, Kopecký, Krejčí, Suchý, Dvořák, Mašek, Skotar, Vantuch, Eis

Sestava HC Skuteč : Dostál (Vokoun) - Netolický, Hudec, Javůrek, Bouška, Lenoch Šimon, Solnička, Lochmann, Škop, Cimburek, Vařejčko, Huňáček, Kusý, Janoušek, Voldán, Vágner

Domácí nastoupili do zápasu vlažně a než se stačili alespoň trochu zapotit a rozkoukat, hosté 3x udeřili, do konce první části stihl snížit Vlček.
Druhou třetinu domácí začali o poznání lépe, zle zatápěli před hostujícím gólmanem, leč branku vstřelili ve 28 min. opět hosté. Tlak domácích pokračoval i do konce třetiny, zahazovali však šanci za šancí. Po dvou částech Pešek zasahoval 16x, Dostál 34x.
V poslední třetině tlak Chotěboře pokračoval, Skuteč hrozila z rychlých brejků, když využila ve 46 min. přesilovou hru, bylo o osudu zápasu rozhodnuto, navíc Dostál v hostující brance se překonával.
Skuteč dnes zaslouženě zvítězila. Někteří domácí hráči by se však měli zamyslet nad svým přístupem k tréninkům a docházce na zápasy, jinak bude ještě hůře.
Příští neděli nás čeká v domácím prostředí od 17 hod. mužstvo HC Choceň.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky