Datum: 9. prosinec 2018, 19:30
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Skuteč 1:5 (1:3,0:1,0:1)

Branky domácí : 1:28 Solnička, 2:59 Vágner (Javůrek), 8:24 Cimburek (Solnička), 28:18 Kusý (Vágner, Solnička), 45:35 Huňáček (Hudec, Javůrek)

Branky hosté : 12:40 Vlček (Ludvík Jakub)

Vyloučení : 4:6
Využití : 0:1
V oslabení : 0:0
Zásahy brankářů : 24:45
Rozhodčí : Vrba - Fila, Gregar
Diváci : 140

Sestava HC Chotěboř : Pešek (Rulf) - Pecen, Ludvík Jaroslav, Mendl, Ludvík Jakub, Lacina, Jaroš, Musílek - Vlček, Hlídek, Žemlička, Svoboda, Činčila, Jelínek, Hospodka Jan, Kraučuk, Málek, Březina, Hospodka Jakub
Chyběli : Hamarič, Kopecký, Krejčí, Suchý, Dvořák, Mašek, Skotar, Vantuch, Eis

Sestava HC Skuteč : Dostál (Vokoun) - Netolický, Hudec, Javůrek, Bouška, Lenoch Šimon, Solnička, Lochmann, Škop, Cimburek, Vařejčko, Huňáček, Kusý, Janoušek, Voldán, Vágner

Domácí nastoupili do zápasu vlažně a než se stačili alespoň trochu zapotit a rozkoukat, hosté 3x udeřili, do konce první části stihl snížit Vlček.
Druhou třetinu domácí začali o poznání lépe, zle zatápěli před hostujícím gólmanem, leč branku vstřelili ve 28 min. opět hosté. Tlak domácích pokračoval i do konce třetiny, zahazovali však šanci za šancí. Po dvou částech Pešek zasahoval 16x, Dostál 34x.
V poslední třetině tlak Chotěboře pokračoval, Skuteč hrozila z rychlých brejků, když využila ve 46 min. přesilovou hru, bylo o osudu zápasu rozhodnuto, navíc Dostál v hostující brance se překonával.
Skuteč dnes zaslouženě zvítězila. Někteří domácí hráči by se však měli zamyslet nad svým přístupem k tréninkům a docházce na zápasy, jinak bude ještě hůře.
Příští neděli nás čeká v domácím prostředí od 17 hod. mužstvo HC Choceň.