Rozhovor s trenérem A mužstva HC Chotěboř

Datum: 7. srpen 2021, 16:04
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Před začátkem II. části letní přípravy jsem položil několik otázek trenérovi A mužstva Aleši Kraučukovi.

Jak hodnotíš I. část letní přípravy?

Přípravné období probíhalo od 18.5 do 16.7. Scházeli jsme se 3x týdně a v pátek bylo pro zpestření přípravy vloženo fotbalové utkání s týmy z okresních soutěží. V tréninku jsme se zaměřili na vytrvalost, sílu a rychlost. S přístupem hráčů k tréninkům jsme v celku spokojeni.

Těšil jsi se na obnovenou soutěž pod názvem Východočeská hokejová liga?

Na nově vzniklou Východočeskou ligu jsem se těšil, protože to bude velmi kvalitní a zajímavá soutěž, kde se bude hrát 2x v týdnu a když jsem viděl prezentaci, jak vše bylo připravené, tak je mi moc líto, že se této soutěže nemůžeme zúčastnit.

Co říkáš na to, že náš klub se bude muset nakonec povinně zúčastnit KLM Vysočiny a co od této soutěže očekáváš, jak bereš to, že se bude hrát pouze 1x týdně?

Povinně jsme byli zařazeni do Vysočiny, takže nám nakonec nezbylo nic jiného než se s tím smířit. Hrát však dospělý hokej 1x týdně je podle mého názoru nesmysl. Dospělý hokej je jediná kategorie v klubu, kde můžete vydělat nějaké peníze (sponzoři, vstupné) a my budeme hrát doma 1x za 14 dní. Co k tomu víc dodat….

Jaké máš s mužstvem v následující sezóně cíle?

Cíle s naším mužstvem máme ty nejvyšší i když samozřejmě víme, že i zde budou velmi kvalitní soupeři.

Jak se ti líbí v novém zázemí, jsi v Chotěboři a s prací v klubu spokojený?

Nové zázemí pro hráče i trenéry je perfektní, moc se těším na novou sezónu. Musím poděkovat lidem z vedení města, HC a všem, kteří se na tom podíleli. Mají být na co pyšní, protože takové zázemí nemají někde ani v 1.lize. Co se týká mé spokojenosti v klubu, tak jsem velmi spokojený, protože se mi líbí atmosféra v klubu. Lidé ve vedení klubu dělají spoustu práce, aby hráči měli co nejlepší podmínky a nutno říci, že se jim to daří na jedničku. Hráči A týmu zde mají skvělou partu a je pro mě radost s těmi kluky trávit čas a trénovat je.

Od 16.8. zde bude připravena ledová plocha, jsou připraveny přípravné zápasy, co od všeho po tak dlouhé pauze očekáváš?

Na led už se těšíme jak trenéři, tak hráči. Začátek bude trošku náročný, ale to k tomu patří, protože se chceme dobře připravit na soutěž. No a očekávám, že budou natěšeni i fanoušci a budou nás podporovat po celou sezónu už od těch přátelských utkáních.

Děkuji za rozhovor.
Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
3.04.24 21:01 Jaroslav Ludvík
10.04.24 21:26 Jaroslav Ludvík
5.04.24 13:13 Jaroslav Ludvík
18.04.24 20:51 Jaroslav Ludvík
6.04.24 20:45 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky