Diváci se desítky nakonec nedočkali ...

Datum: 24. říjen 2021, 08:56
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Náměšť n. O. 9:1 (4:0,0:0,5:1)

Branky domácí : 1:24 Dvořák (Kříž, Vlček), 3:39 Vlček (Eis), 5:35 Svoboda (Doležal, Pecen), 12:25 Svoboda (Suchý, Dvořák), 40:31 Mašek (Lacina), 45:07 Dvořák (Mendl), 45:38 Doležal, 51:09 Lacina (Pecen, Doležal), 56:51 Vlček (Eis, Dvořák)

Branky hosté : 52:26 Toth (Sklenář)

Vyloučení : 3:4

Využití : 1:0

V oslabení : 1:0

Zásahy brankářů : 15:69 !!!!!!

Rozhodčí : Brýdl – Vít, Malík

Diváci : 200

HC Chotěboř : Pešek (Novák) – Lacina – Pecen, Suchý – Kříž, Mendl – Pejchal, Mašek – Svoboda – Doležal, Dvořák – Vlček – Eis, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Křišťan, Březina

Chyběli : Rulf – Klofáč, Musílek – Činčila, Marek Jaroslav

HC Náměšť n. O. : Máj (Bednář) – Dvořák Lukáš, Ošmera, Sklenář, Strnad Miroslav, Strnad Tomáš, Němec, Vildomec, Dvořák Michal, Sázavský, Janoušek, Abrahám, Toth, Dvořák Libor, Krčál

Přesně po třech týdnech se domácí diváci konečně dočkali dalšího utkání.
Domácí mužstvo hned v první části šlo rychle do vedení a ukázalo, kdo bude na hřišti pánem, stav na časomíře tak ukázal 4:0.
Před začátkem druhé části byli za dlouholetou podporu a rozvoj zdejšího klubu oceněni : p. Miroslav Málek, p. František Skořepa, p. Zbyněk Nepokoj, p. Vladimír Nedbal, p. Zdeněk Drahoš a p. František Hoza.
Chotěboř pokračovala i celou druhou třetinu obrovským tlakem a hrálo se pouze na hostující branku, leč další branky se natěšení diváci nedočkali. V obranné třetině domácích by ledaři snad ani nemuseli upravovat led…
Co se domácím hráčům nepovedlo proměnit ve druhé části, dokázali využít ve třetí a diváci očekávali desítku, ale toho se nedočkali.
Hosté se snažili a bojovali, dokázali vstřelit i čestný úspěch. Zmínit je třeba i to, že ani za nepříznivého stavu se neuchýlili k jakýmkoliv neférovým zákrokům.
Děkujeme divákům za podporu a zveme je na zápas do Humpolce, který nebude rozhodně procházkou růžovým sadem. Hraje se ve čtvrtek od 17 hod. a čekáme Vaši výraznou podporu.


x x x x x

Komentáře:

Odpověď pro:  anonymní uživatel /

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 24.10.21 12:06
Autor: Anonymní uživatel
Titulek:

Proč už ve vašem týmu nehraje nikdo ze silné juniorky (roč. 97, 98, 99)?

Prosil bych slušnou odpověď a ne mazání komentářů.
Děkuji
odpovědět | #2 | 24.10.21 15:17
Autor: Jaroslav Ludvík
Titulek:
Žádný komentář nikomu smazán nebyl, pouze dnes ráno článek vložen znovu včetně fotek, které jsme dostali v pozdních večerních hodinách.
Proč nehraje nikdo ze silné juniorky 97. 98, 99 se musíte zeptat samotných hráčů, každý měl možnost se každoročně zapojit.
odpovědět | #3 | 26.10.21 07:31
Autor: Anonymní uživatel
Titulek: Re:
A není to spíš tím, že se z toho u vás dělá odkladiště hráčů z Havlíčkova Brodu? Pochybuju, že by postupně skončili všichni hráči z ročníku.
odpovědět | #4 | 26.10.21 11:57
Autor: anonymní uživatel
Titulek:
tady je někdo ukrivděnej a zhrzenej jako milenka
odpovědět | #5 | 26.10.21 20:31
Autor: anonymní uživatel
Titulek:
A to ještě největší talent posílil Světlou.
odpovědět | #6 | 27.10.21 10:08
Autor: Dominik Kopecký
Titulek: Re:
Nechcete se na mě už vykašlat? Stačí poslouchat kecy od lidí po Chotěboři, kteří ani nevědí, proč jsem do Světlé odešel. Ve Světlé jsem spokojený, takže vážně nemám potřebu řešit Chotěboř. Díky
odpovědět | #7 | 28.10.21 16:46
Autor: hráč
Titulek: Re:Re:
A my nemusíme poslouchat
v kabině tebe.


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky